10. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka jako skvělá internetová hra


06. 06. 2016  00:07     Miroslav Zeman,      komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů do těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. Sedmé místo získal Michal Dvořák z GPOA Znojmo. ČTĚTE DÁLE!

10. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka jako skvělá internetová hra
Michal Dvořák je studentem Gymnázia, střední pedagogické školy, obchodní akademie a jazykové školy Znojmo. Jeho velmi zajímavá práce mu vynesla mimořádně dobré sedmé místo. GPOA Znojmo se účastní naší soutěže už druhým rokem. GPOA je přitom jednou z nejaktivnějších a nejúspěšnějších škol, které se naší soutěže účastní. Michal Dvořák navrhuje ideální banku jako počítačovou či internetovou hru.

Klient si za použití virtuálních brýlí vybere šablonu vzhledu banky, vybere si vzhled svého bankovního poradce a ve virtuálním světě ze své sedačky vejde do virtuální banky, kde vše velmi snadno a zábavnou formou vyřídí. Navíc se bude moci v tomto virtuálním světě vzdělávat, diskutovat s různými klienty v různých klubech a kdykoliv využívat všestranně služeb banky. Skvělý nápad.

SEZNAMTE SE TEDY S PRACÍ MICHALA DVOŘÁKA SAMI:

"Myslím si, že budoucnost bankovnictví spočívá v digitálním světě. Velký rozvoj zaznamená internetové bankovnictví, které nabídne jak jednoduchost, pohodlnost, rychlost služeb, tak rozmanitost a propracovanost prostředí.

Já si představuji budoucí banku, která mi nabídne exkluzivitu virtuálního prostředí. V budoucí době, kdy bude chybět osobní kontakt s lidmi, mě nabídne vstup do virtuálního světa bankovnictví pomocí hologramu, nebo virtuálních brýlí.

V klidném prostředí domova si klient vybere z různých šablon prostředí vlastní banky, které si může dle svých představ upravit. Zvolí si svého osobního bankovního průvodce z nabídky podob skutečných lidí. Toho bude moci kdykoliv podle nálady vyměnit. V rámci zábavné formy bude vstupovat do různých bankovních klubů dle např. výše vkladů, úvěrů, vstupu na kapitálové trhy apod. Každý klub bude nabízet různé bonusy. Jeden výhodnější úvěr, půjčku, druhý např. výhodnější spoření. Nebude však chybět možnost vstupu do virtuální kanceláře ředitele banky, kde klient bude moci navrhnout individuální přístup ke schválení. Průvodce mu bude i poradcem, ale i ponese virtuální zodpovědnost, kdy v případě neúspěchu si klient na něm může vylít zlost, jako šéf na podřízeném.

Vyřízení bankovních transakcí každého člověka je už dnes běžnou nutností. V budoucnu si bude moci u jedné banky vybrat rychlou a jednoduchou formu vyřízení, nebo virtuální zábavné prostředí, kde si po starostech všedního dne, dle svých momentálních emocí zvolí vyřízení této údalosti."

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!10. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka jako skvělá internetová hra

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

36045969710

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

337


ČÍSLO TÝDNE - 337 právě tolik miliard korun činil schodek státního rozpočtu v listopadu tohoto roku. Za celý rok 2022 má schodek rozpočtu dosáhnout 375 miliard korun. V číselném vyjádření se jedná o takovéto neuvěřitelné číslo 337 000 000 000 korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3730
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1550
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2080
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,4295
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6975
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9493
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více