107. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka klasicky s otiskem prstu


09. 11. 2017  00:29     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 110. místo získal student Tomáš Světelský z Integrované střední školy Slavkov u Brna. ČTĚTE DÁLE!

107. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka klasicky s otiskem prstu
Tomáš Světelský je studentem Integrované střední školy Slavkov u Brna. Tato škola se účastní naší soutěže prvním rokem. I přesto je však velmi aktivní a vstřícná. Do soutěže tato škola přihlásila velké množství kvalitních prací svých studentů. ISŠ Slavkov u Brna prokazuje, že jí není finanční gramotnost studentů, ani úroveň bankovnictví v České republice cizí. Tomáš si představuje ideální banku klasickým způsobem, s širokým využitím možnosti otisku prstu.

CELOU PRÁCI TOMÁŠE SVĚTELSKÉHO NALEZNETE ZDE:

Dnešní moderní doba nabízí mnoho výhodných bank, i přesto některým chybí něco, co by stálo za pozastavení-zamyšlení, tím myslím vylepšení, co se týče výhod, pro získání nových klientů a zároveň pro spokojenost stávajících klientů bank.

V 21. století bych chtěl v bankách najít příjemné prostředí, ve kterém by se mělo nacházet dostatek posezení při delší čekací době, kdy je banka hodně zaplněná. Bylo by dobré u některých poboček prodloužit otevírací dobu. Měla by zaujmout čistotou, moderním prostředím a hlavně novými nabídkami a službami pro nové a stávající klienty. Bylo by také dobré zkrátit čekací lhůty všech služeb banky.

V 21. Století by mohla budoucí ideální banka mít možnost přihlášení k účtu nebo bankomatu pomocí otiskem prstu. Umožnilo by to mnohým z nás, že už nebudeme muset sebou vozit nebo nosit platební karty – to by mohla být taková prevence proti ztrátám karet a tím spojené vyřizování a zabezpečení odcizení peněz a hlavně zabezpečení proti pirátům internetu. Banky by mohly nabídnout neomezené vybírání peněz během měsíce, zvětšit úroky a zrušit všelijaké poplatky spojené s bankou. Větší nabídka bankovních účtů.

Banky se budou stále vyvíjet a my jako lidé jí k tomu můžeme velkou součástí přispět a to se mi líbí.

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!107. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka klasicky s otiskem prstu

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

12002135992

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8610
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5280
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6705
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8110
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4385
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2499
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více