11. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka musí mít vše na jedné kreditní kartě


09. 06. 2016  00:12     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů do těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. Osmé místo získala Michaela Krejčí z UHK. ČTĚTE DÁLE!

11. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka musí mít vše na jedné kreditní kartě
Michaela Krejčí je studentkou Univerzity Hradec Králové. Míša získala se svou prací osmé místo. Tato vysoká škola je bezkonkurenčně nejaktivnější školou v letošním ročníku soutěže s největším počtem přihlášených studentů. Univerzitě tak za její aktivitu a zájem o vysokou kvalitu a význam soutěže vřele děkujeme. Míša se zaměřila na funkci a možnosti kreditních karet, které již dnes banky aktivně nabízejí. Míša však jejich funkce i možnosti výrazně vylepšila.

SEZNAMTE SE SOUTĚŽNÍ PRACÍ MICHAELY KREJČÍ:

Že se vám všechny věrnostní karty nevejdou do peněženek? V téměř každém supermarketu i obchodě s oblečením či jiným zbožím vám nabízejí jejich věrnostní karty plné výhod? Pokaždé hledáte v peněžence tu správnou mezi 20 dalšími? Přesně to skončí!!
Veškeré výhody, o které budete mít zájem, si můžete nechat zaslat na vaši kreditní kartu. Tuto možnost bude mít každá karta od jakékoliv banky!Vše jde mít na jednom místě a to na vaší platební kartě, kterou v dnešní době vlastní (téměř) každý, ať už normální či bezkontaktní. Pro mnohé z nás je velmi pohodlné a rychlé platit pomocí karty. Výplaty a další příjmy jsou totiž posílány v podobě elektronických peněz a tudíž velká část našeho jmění nemá hmotnou podobu.

Příklady:

Potravní řetězce: Tesco, Penny, Billa, Makro

Obchody s oblečením a obuví: Takko, CCC

Drogerie a lékárny: Dm, Teta Drogerie, Dr. Max

Další: Ikea, Tchibo, CineStar

Téměř každý student či důchodce v Pardubickém a Královéhradeckém kraji vlastní kartičku Iredo, která slouží jako elektronická peněženka a zároveň je díky ní poskytována sleva pro výše zmíněné věkové kategorie. Proč bychom měli mít další kartu, na kterou musíme nahrávat peníze, abychom z ní mohli opět čerpat, když nám stačí opět jenom kreditní karta?

  • I když budou všechny výhody na jedné platební kartě, neznamená to, že s ní musíte i platit, nadále vám zůstane možnost platit hotově, kartu stačí předložit pouze k načtení slev z karty.
  • Nebudete na kartě mít všechny tyto výhody automaticky, každý obchod či podnik vaši kreditní kartu musí zaregistrovat a až tehdy v ní budou uloženy nabízené benefity. 

Krejčí 8 místo

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!

 11. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka musí mít vše na jedné kreditní kartě

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

36046958073

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

337


ČÍSLO TÝDNE - 337 právě tolik miliard korun činil schodek státního rozpočtu v listopadu tohoto roku. Za celý rok 2022 má schodek rozpočtu dosáhnout 375 miliard korun. V číselném vyjádření se jedná o takovéto neuvěřitelné číslo 337 000 000 000 korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3730
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1550
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2080
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,4295
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6975
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9493
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více