128. DÍL - Ideální banka 21. století:
Vstřícná banka je osobní


26. 02. 2018  00:34     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 129. místo získala studentka Beata Baselidesová z Třinecké obchodní akademie. ČTĚTE DÁLE!

128. DÍL - Ideální banka 21. století: Vstřícná banka je osobní
Beata Baselidesová z Třinecké obchodní akademie získala svou písemnou prací 129. místo, z celkových 155 soutěžních prací. Tuto studentku do boje v soutěži vyslala Třinecká obchodní akademi, která je v naší soutěži velmi aktivní a spolupráce s ní byla velmi příjemná a přinosná. Jak si tedy Beata představuje svou ideální banku budoucnosti?

CELOU SOUTĚŽNÍ PRÁCI BEATY BASELIDESOVÉ NALEZNETE ZDE:

"Před sebou vidím velkou vznešenou budovu. Je velmi moderní a sofistikovaná. Také velmi osobní. Nikde nevisí velké nápisy, letáky ani plakáty. Tahle banka na sebe nijak zvlášť neupozorňuje. Proč by to dělala? Nepotřebuje to, a přesto je žádaná.

Sleduji, jak lidé výše či níže postavení – ředitelé, poslanci, ale i studenti a důchodci vcházejí a vycházejí z banky. Banka mezi nimi nedělá rozdíly.

Vcházím dovnitř velkými prosklenými dveřmi. Stojím ve velké místnosti, která spíše připomíná prostředí Státní opery než ústřednu banky. Ani se nenadám a už se mě ujímá mladý muž, který mě provádí přes celou místnost, velkou chodbou až „jak jsem správně pochopila“ k jeho kanceláři. Pomáhá mi s odložením kabátu a galantně mi odsouvá židli a nabízí něco k pití. Vypadá jako správný úředník. Je velmi elegantně oblečen. Působí na mě velmi klidným dojmem. Stále mě překvapuje svými postřehy a názory na banku jako takovou. Nabízí mi celou škálu výhod, ale neslibuje nic, co nemůže splnit, naopak říká věci tak, jak jsou, nic nezlehčuje.

Nechává mě mluvit o mých představách, je vnímavý a bystrý, respektuje mé případné poznámky. Dopodrobna vysvětluje a pořád se dotazuje, zda chci něco změnit. Nechce, abych se já přizpůsobila jeho požadavkům, právě naopak on respektuje požadavky mé. Rozumí tomu co říká a chápe moje odmítání toho, co nechci. Je mi věrným posluchačem a každé mé žádosti bez problému vyhoví. Jeho odbornosti věřím.

Vytvoří si pro mě dostatek času, protože banka zaměstnává pár tisíc zaměstnanců a díky tomu mají na každého z nás čas.

Mám ráda svoji banku a nevyměnila bych ji. Jsem jejím věrným klientem.

Ona je příkladem toho, že i v bance se můžeme cítit jako doma."

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!128. DÍL - Ideální banka 21. století: Vstřícná banka je osobní

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29733752919

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4940
Kurz USD Americký dolar 1 USD 24,8340
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0760
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,0400
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2265
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,8100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9622
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více