131. DÍL - Ideální banka 21. století:
Veškeré řešení věcí on-line


08. 03. 2018  00:50     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 132. místo získala studentka Hana Volešová  z ISŠ Slavkov u Brna. ČTĚTE DÁLE!

131. DÍL - Ideální banka 21. století: Veškeré řešení věcí on-line
Hana Volešová je studentkou Integrované střední školy Slavkov u Brna. Její poměrně stručná textová práce jí vynesla 132. místo z celkových 155 soutěžních prací. V každém případě však svou prací Hana sdělila, co by od Ideální banky 21. století očekávala a to s odkazy na současné příklady.

CELOU SOUTĚŽNÍ PRÁCI HANY VOLEŠOVÉ NALEZNETE ZDE:

"Ideální banka pro mě jako uživatele?

Musím mít možnost řešit všechny věci týkající se hypoték nebo splácení po internetu v jakoukoli denní i noční dobu, stejně jako výběr peněz z bankomatu.

Myslím si, že řešení věcí online je potom rychlejší a pro většinu lidí i přístupnější, hlavně je vše bez nutného docházení do různých poboček a čekání v nekonečných frontách kolikrát nepříjemných lidí.

Ideální by bylo, kdyby byla možnost vybírat peníze z jakéhokoliv bankomatu, bez poplatku za vedení a s vysokým procentem úroku na běžném učtu. Ale např. Air bank má úrok na běžném účtu 1,5 %

Dále by se mi líbila možnost půjček bez ohledu na výši příjmu, to je ale utopie. Každá banka nebo ten, kdo peníze půjčí, je chce dostat zpět a má-li klient nízké příjmy, pak příliš vysokou půjčku není schopen splatit.

Co se týče hypoték, tak by bylo být ideální, kdyby měla banka své partnery a když u nich budeme platit kartou, tak, aby vraceli alespoň 5% ze zaplacené částky. Př. (zaplatím 2000 za vybranou věc kartou a  na konci měsíce mi banka připíše 5% z toho, co jsem zaplatila, tzn. 100Kč ).

Tohle je můj názor na ideální banku 21. století."

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!131. DÍL - Ideální banka 21. století: Veškeré řešení věcí on-line

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

28376944521

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

23


ČÍSLO TÝDNE 23 právě tolik procent lidí do 26 let bydlí u svých rodičů. Ještě loni to bylo 15 procent. V nárůstu se odráží výrazné zdražování cen nemovitostí, zejména bytů ve velkých městech a současně zvyšující se úroky z hypoték. Novou šanci dostává nájemní bydlení.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,3590
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6420
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5035
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5545
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4105
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1228
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více