132. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka nelikviduje své klienty


12. 03. 2018  00:58     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 133. místo získala studentka Aneta Solničková  z ISŠ Slavkov u Brna. ČTĚTE DÁLE!

132. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka nelikviduje své klienty
Aneta Solničková je studentkou Integrované střední školy Slavkov u Brna. Aneta se přihlásila do soutěže s poměrně stručnou soutěžní prací. I na tomto malém prostoru vyjádřila Aneta vše co si pod Ideální bankou 21. století představuje. Její soutěžní práce vynesla Anetě 133. místo z celkových 155 soutěžních prací.

CELOU SOUTĚŽNÍ PRÁCI ANETY SOLNIČKOVÉ NALEZNETE ZDE:

"V mé ideální bance by nemělo být placení různých nesmyslných poplatků, které by měli být zdarma. Například poplatky za příchod, odchod peněz, za vedení učtu a podobně. Aby se lidé prostě nebáli svůj účet, plně využívat. Moje banka bude při půjčce více flexibilní a pomáhat zákazníkům a nebude je likvidovat, navyšováním úroků za to, že nemůžou splácet. Vadí mi, když si od banky půjčíte a vracíte mnohonásobně více úroků, než když do banky ty stejné peníze uložíte, tak je zúročí s minimálním úrokem a ještě odepíše peníze za vedení učtu. Takže tohle má banka dělat nebude a dále nebude mít nesmyslné pojištění jako je třeba pojištění při neschopnosti splácet. Protože když nesplácíte úvěr, pojistka také pozbývá platnosti. Takže v závěru je vám to k ničemu. No a nakonec moje banka by měla mít stejné podmínky jako v jiných evropských státech. (například: stejné podmínky v Česku tak i v Německu a jiné…)"

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!132. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka nelikviduje své klienty

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

24541408309

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 5 000

5000


ČÍSLO TÝDNE - 5000 právět tolik korun mohou rodiny získat od státu jako jednorázovou podporu na jedno dítě. Podpora tak má rodinám kompenzovat rekordní inflaci a zejména drtivé zvyšování cen energií.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5780
Kurz USD Americký dolar 1 USD 24,1640
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2065
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,1565
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,3575
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,0750
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0372
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více