XVI. díl - Ideální banka 21. století:
Dana Vrbecká z ČVUT vymyslela Family Bank


02. 02. 2015  00:49     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A PÁTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: Soutěže studentů středních a vysokých škol již byla vyhodnocena a byly předány ceny, my však pokračujeme v představování soutěžních prací studentů. Dana Vrbecká z ČVUT navrhla a popsala rodinnou banku - Family Bank.

XVI. díl - Ideální banka 21. století: Dana Vrbecká z ČVUT vymyslela Family Bank
Dana Vrbecká z České vysokého učení technického z jehož řad se soutěže zúčastnilo velké množství studentů obsadila díky svému zajímavému nápadu šestnácté místo, z celkových 173 účastníků soutěže.

V čem spočívá unikátnost rodinné banky Family Bank dle Dany Vrbecké? Family Bank je banka, která dokáže zcela komplexně podpořit rodinu a její činnosti a usnadnit takové rodině život. Banka se tak nezaměřuje na jednotlivé klienty, ale na celé rodiny, které bere jako celek a jednoho klienta.

"FamilyBANK nabízí finanční produkty fungující na základě kreditového systému. Ale co to vlastně je? Kreditový systém je založen na individualitě každého z nás, tedy na různosti potřeb klientů. Jeho funkčnost vám názorně popíši na běžném účtu pana Nováka. Panu Novákovi se každý měsíc na tento účet připíše určitá suma. Důchod, výplata, kapesné a tak podobně. V závislosti na výši této sumy se mu rovněž připíše určitý počet kreditů."

Celou soutěžní práci o Family Bank Dany Vrbecké si můžete pročíst na následujícím odkazu:

Vrbecká Dana - Soutěžní práce

DALŠÍ PRÁCE SOUTĚŽE IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ - ROČNÍK 2014 NALEZNETE ZDE!XVI. díl - Ideální banka 21. století: Dana Vrbecká z ČVUT vymyslela Family Bank

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29051189926

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6860
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,4670
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0860
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,6890
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,9510
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9050
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9885
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více