54. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka v povedené prezentaci


24. 11. 2016  00:46     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů do těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 58. místo získala studentka Michaela Málková z SOŠS Kavčí Hory. ČTĚTE DÁLE!

54. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka v povedené prezentaci
Michael Málková je studentkou Střední odborné školy služeb. Tato škola je v naší soutěži již velmi aktivní druhým rokem. Stejně tak tato škola přihlašuje do naší soutěže velké množství svých studentů, za což jí patří veliký díl. Michaela Málková soutěží v tomto ročníku soutěže svou prezentací. Prezentace tak ukazuje nabídku služeb, produktů a přístupu ideální banky. Nutno říci, že se prezentace Michaele velmi povedla.

V nabídce ideální banky v prezentaci Michaely nechybí dostupnost banky především přes internet, dokonalá bezpečnost finančních produktů klientů, jednoduchost a srozumitelnost smluv a další.

Málková

Málková Michaela SOŠS Kavčí Hory

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!54. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka v povedené prezentaci

Diskutovat (0)


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více