86. DÍL - Ideální banka 21. století:
Vše vyřeší unikátní tlačítko


31. 07. 2017  00:39     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 90. místo získala studentka Kateřina Vaníková z Univerzity Hradec Králové. ČTĚTE DÁLE!

86. DÍL - Ideální banka 21. století: Vše vyřeší unikátní tlačítko
Kateřina Vaníková je studentkou Univerzity Hradec Králové. Tato škola se i díky vysokému počtu přihlášeních soutěžících do naší soutěže Ideální banka 21. století stala vítěznou školou. Škole za tuto aktivitu a ochotu velmi děkujeme. Kateřina představila ve své velmi stručné práci, která jí vynela 90 místo v naší soutěži unikátní tlačítko, které má vyřešit úlně vše.

"Ideální banka by se v první řadě měla starat o blaho svých klientů a to všech věkových kategorií. Mým návrhem pro tuto banku je zjednodušení internetového bankovnictví jak pro klienty z řad seniorů, kteří mají z této služby často strach a obavy, tak i pro ty, kteří nejsou v moderních technologiích tak obratní.

Jak bude celé zjednodušení fungovat? Stačí jedno „kouzelné“ tlačítko na úvodní stránce, která se zobrazí uživateli při přihlášení do internetového bankovnictví. Tlačítko by mělo být dostatečně velké a tudíž i dobře viditelné hned na první pohled. Po stisknutí se stránka dostane do tzv. zjednodušeného módu, kde bude pouze vyhledávací okno, kam dotyčný napíše svůj požadavek, jako například pokud potřebuje zadat trvalou platbu nebo změnit limit platební karty. Stiskne enter a stránka se dostane zpět na klasické zobrazení a bude ho již sama hlasově navádět jakými kroky postupovat, aby zdárně a snadně zvládl dokončit zadání platby, změny limitu nebo další úkony.

Tato funkce internetového bankovnictví usnadní život mnoha lidem z našeho okolí, ať už  v současnosti, nebo v blízké budoucnosti."

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!

 86. DÍL - Ideální banka 21. století: Vše vyřeší unikátní tlačítko

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

2921499594

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

21375


ČÍSLO TÝDNE - 21 375 právě tolik návrhů na povolení osobního bankrotu bylo podáno v roce 2022. Jedná se o poměrně výrazný pokles proti předchozím létům, kdy naopak počet bankroků výrazně narůstal.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,7950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,8940
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0580
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,1345
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7590
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,8596
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více