98. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka. Je vůbec banka aby vyhovovala všem?


05. 10. 2017  00:05     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 98. místo získala studentka Veronika Svobodová a Stefanie Šarayová z GOAP Znojmo. ČTĚTE DÁLE!

98. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka. Je vůbec banka aby vyhovovala všem?
Veronika Svobodová a Stefanie Šarayová jsou studentkami Gymnázia, střední pedagogické školy, obchodní akademie a jazykové školy Znojmo. Tato škola se účastní naší soutěže už druhým rokem. GPOA je přitom jednou z nejaktivnějších a nejúspěšnějších škol, které se naší soutěže účastní. I nyní škola zaslala velké množství kvalitních prací svých studentů, které si postupně přestavujeme. Děvčata přišla s úvahou zabývající se problémem, co je ideální banka.

IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ:

Co je vlastně ideální banka? Při mém smýšlení přes všechny mé dotazy nalézám ten jeden nejdůležitější dotaz… Může být banka natolik ideální, aby vyhovovala všem?

Banky již v téhle době došly do obrovského zdokonalení a veškeré služby a funkce jsou obdivuhodné. Má představa o zrodu ideální banky je však následující. Jelikož žijeme v moderním světě, uvítala bych rozhodně internetové bankovnictví. Bez toho by v dnešní době byla banka jako člověk bez ruky. Dále navazující funkce nesmí chybět vylepšená mobilní aplikace, ne moc velká, přehledná a hlavně by měla jít používat bez připojení na internet. Co je ale opravdu důležité, tak celková vylepšení a vlastnosti nestále používaných běžných účtů. Samozřejmostí jsou nulové poplatky. Ve srovnání to dopadne v mysli člověka tak, že se bude radovat z toho, že nemusí platit nic navíc, stejně jako když si objednáte z internetu a oni mají dopravu zdarma. Hned máte lepší a úspornější den! Dále pak nesmí chybět třeba platby online bez poplatků. Co se týče samotných poboček, musí jich být hlavně dostatek.

Lidé si banky začnou všímat, mluvit o ní a banka začne získávat více a více zákazníků. V samotných pobočkách by měly být hřejivé barvy, na zdech vzkazy od zákazníků, květiny pro milovníky přírody, odpočinkový koutek s televizí nebo časopisy a samozřejmě káva a čaj.

Věcí jako je těchto se dá vymyslet celá řada. Je důležité mít všechny i další z těchto vymožeností a dokonalostí, ale nejdůležitější na tom je, abyste u zákazníků nabudily dojem, že jste tu pro ně a svým přístupem můžete dostát všem jejich reálným požadavkům.

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!98. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka. Je vůbec banka aby vyhovovala všem?

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

28801038838

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6470
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,6200
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,1685
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,6610
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,9150
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,0400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9846
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více