38. díl - Ideální banka 21. století:
Tomáš Červenka vše vyjádřil básní a obrázkem


01. 05. 2015  00:14     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A PÁTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: Soutěže studentů středních a vysokých škol již byla vyhodnocena a byly předány ceny, my však pokračujeme v představování soutěžních prací studentů. Tomáš Červenka vyjádřil ideální banku jak básní, tak i obrázkem

38. díl - Ideální banka 21. století: Tomáš Červenka vše vyjádřil básní a obrázkem




Tomáš Červenka je studentem ČVUT. V rámci zadání se tento student rozhodl vyjádřit ideální banku ručně psanou básničkou a stejně tak ručně kresleným obrázkem. Ačkoliv vypadá ztvárnění práce velmi jednoduše, působí mile a sympaticky. Je přitom vidět, že Tomáš dal práci svůj nezaměnitelný styl a dal si s popisem ideální banky práci. 38. místo Tomášovi vyneslo použití netradičního způsobu popisu a vyjádření ideální banky, který porotci výrazně oceňují.

Červenka1

DALŠÍ PRÁCE NAŠÍ SOUTĚŽE STUDENTŮ STŘEDNÍCH A VYSOKÝCH ŠKOL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ NALEZNETE ZDE!



38. díl - Ideální banka 21. století: Tomáš Červenka vše vyjádřil básní a obrázkem

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

48202025696

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 490 000

490000


ČÍSLO TÝDNE: 490 000 korun. Právě tolik by měl stát jeden z nejlevnějších elektromobilů na trhu. Oznámení o začátku výroby oznámila společnost Volkswagen. Tato cena by výrazným způsobem zvýšila dostupnost elektromobilů pro běžné spotřebitele.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,5510
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6340
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,4655
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,8370
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4250
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9134
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více