40. DÍL - Ideální banka 21. století:
Bankomaty v lékárně


06. 10. 2016  00:55     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů do těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 44. místo získala studentka Beáta Davidová z UHK. ČTĚTE DÁLE!

40. DÍL - Ideální banka 21. století: Bankomaty v lékárně
Beáta Davidová je studentkou Univerzity Hradec Králové. Tato škola se účastní soutěže velmi aktivně již osmým rokem, za což jí velmi děkujeme. Navíc se Univerzita Hradec Králové stala v rámci hodnocení zúčastněných škol absolutně nejúspěšnější školou a obsadila tak suverénně první místo v naší soutěži. Tato škola také dodala rekordní množství studentů, kteří se soutěže aktivně zúčastnili. Beáta se zúčastnila soutěže se svým obrázkem v podobě zajímavého komixu. Zhodnoťte práci Beáty a vy sami.

Davidová Beáta

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!40. DÍL - Ideální banka 21. století: Bankomaty v lékárně

Diskutovat (0)


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více