45. díl - Ideální banka 21. století:
Vážnost a serioznost


29. 05. 2015  00:19     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A PÁTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: Soutěže studentů středních a vysokých škol již byla vyhodnocena a byly předány ceny, my však pokračujeme v představování soutěžních prací studentů. Denisa Piskorová pojala popis ideální banky 21. století vážně a seriozně.

45. díl - Ideální banka 21. století: Vážnost a serioznost
Denisa Piskorová je studentkou Střední průmyslové školy sdělovací techniky Panská, Praha. Tuto školu musíme připomínat zejména proto, že poskytla největší počet studentů pro účast v naší soutěži Ideální banka 21. století. Denisa popsala ideální banku seriozně a vážně. Na to, že je Denisa studentkou střední školy, je její práce na velmi dobré úrovni. To také Denise vyneslo velmi dobré 45. místo v naší soutěži. Připomínáme jen, že se jedná o 45. místo z celkem 172 studentů a prací, které byly do soutěže přihlášeny.

Nezbývá než se seznámit se soutěžní prací Denisy. ČTĚTE DÁLE!

"Banka v roce 2020 už není taková, jakou ji známe z dob dřívějších.

Neexistují kamenné pobočky, jen jedna hlavní centrála. Klienti banky komunikují s bankéři pomocí smartphonů či jiných přístrojů obsahujících funkci hologramu. Bankéři jsou časově flexibilní, vždy je nám některý k dispozici.

Další vychytávkou jsou například tzv. "bankovní zastávky", ve kterých jsou hologramy přístupné lidem bezplatně se vstupem na čip a ve kterých je krom jiného možnost výběru hotovosti jakékoli výše, s volbou druhu bankovek. V těchto zastávkách pracují bankéři i v noci.

Bankéři jednou za čtvrtletí posílají klientovi sms s pozvánkou k osobnímu setkání - např. k neformální schůzce u oběda, kde spolu provedou finanční analýzu a návrhy pro optimalizaci výdajů. Produkty a služby bankéři klientům nevnucují po telefonu, hovoří o nich jen při osobním setkání.

Kreditní karty mají neomezenou platnost.

Co se týče chodu banky jako takové, je vše přizpůsobeno tomu, aby klienti nestrádali, ale naopak vydělávali. Banka má tedy spoustu zaměstnanců se zájmem o své klienty. Výhody jako např. služby bez poplatků, přívětivé podmínky pro zákazníky či pohotové vyřizování jsou samozřejmostí. Už jen minimum papírování. Jednou z nejdůležitějších věcí vůbec je vysoké procento úroku na spořícím účtu.

Banku bychom měli brát jako jakýsi předmět k chlubení. Být hrdí na to, že jsme jejími klienty. Na druhou stranu by se banky mezi sebou neměly předhánět v tom, co lepšího může která banka nabídnout zákazníkovi. Měly by všechny nabídnout to nejlepší."

DALŠÍ PRÁCE NAŠÍ SOUTĚŽE STUDENTŮ STŘEDNÍCH A VYSOKÝCH ŠKOL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ NALEZNETE ZDE!45. díl - Ideální banka 21. století: Vážnost a serioznost

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29048148143

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6860
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,4670
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0860
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,6890
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,9510
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9050
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9885
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více