55. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka je bankou s otiskem prstu


28. 11. 2016  00:56     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů do těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 59. místo získala studentka Kateřina Růžičková ze SŠ informatiky, bankovnictví Brno. ČTĚTE DÁLE!

55. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka je bankou s otiskem prstu
Kateřina Růžičková je studentkou Střední školy informatiky a bankovnictví v Brně. Její obrázky a nápady vynesly této studentce zisk 59. místa. Tohoto úspěch dosáhla Kateřina v konkurenci dalších 152 zúčastněných prací. Ve své práci či obrázku se Kateřina zabývá technologií otisku prstu, který vidí jako inovaci budoucnosti, která by neměla chybět právě u ideální banky.

Růžičková Kateřina - otisk

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!55. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka je bankou s otiskem prstu

Diskutovat (0)


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více