78. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka podporuje zajímavé podnikatelské projekty i nadané mladé lidi


19. 06. 2017  00:23     Redakce     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 82. místo získala studentka Kateřina Ečerová z SPŠ ST Panská Praha. ČTĚTE DÁLE!

78. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka podporuje zajímavé podnikatelské projekty i nadané mladé lidi
Kateřina Ečerová je studentkou Střední průmyslové školy spojovací techniky v Panské ulici, v Praze. Tato škola už vysílá své studenty do boje druhým rokem a je velmi aktivní a vstřícná. Díky této škole se již mohlo soutěže zúčastnit desítky studentů této školy a to i velmi úspěšně. Tentokrát zvolala studentka Kateřina pro svou práci formu obrázku v podobě velmi stručného komixu. V představě Kateřiny podporuje skutečná ideální banka nadějné projekty i mladé talenty. Díky podpoře těchto skupin lidí se banka stává pro tyto výjimečné a pracovité lidi velmi atraktivní. Ideální banka tak neplní jen samotné úkoly banky, ale také se angažuje společensky v rozvoji svého okolí i mladých a nadějných talentů.

Ečerová Kateřina.JPG

 

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!78. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka podporuje zajímavé podnikatelské projekty i nadané mladé lidi

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29046380470

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6860
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,4670
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0860
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,6890
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,9510
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9050
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9885
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více