85. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka je bankovní superman chránící klienty


24. 07. 2017  00:05     Redakce     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 89. místo získala studentka Monika Hromková z SPoSŠ Česká Lípa. ČTĚTE DÁLE!

85. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka je bankovní superman chránící klienty
Monika Hromková je studentkou soukromé podnikatelské střední školy v České Lípě. Tato škola své studenty přihlašuje do naší soutěže Ideální banka 21. století již druhým rokem. Škole za tuto aktivitu a ochotu velmi děkujeme. Monika přišla s kombinací jakoby reklamních obrázků ideální banky, kde vystupují siluety spokojené rodiny a silueta postavy banky, jako supermana. To vše doprovázeno vysvětlujícím textem.

Bankovní produkty by měly odpovídat potřebám klienta a jeho možnostem. Banka by měla chránit klienta a pomoci mu vyvarovat se dluhové pasti. Klient by měl být upozorněn na nevhodnou volbu produktů. Banka by měla svým klientům radit, tedy měla by poskytovat poradenskou činnost. Banka by neměla klienta tlačit do nepotřebných produktů, ale nabízet mu produkty na míru, které mu pomůžou v běžném životě. Ideální banka se neustále snaží poznat svého klienta a nabízí mu zajímavé produkty. Ideální banka myslí na své klienty a jejím posláním je pomáhat.

Hromková

 

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!85. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka je bankovní superman chránící klienty

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29868114622

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,0030
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0190
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,8640
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2585
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,7850
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9626
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více