85. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka je bankovní superman chránící klienty


24. 07. 2017  00:05     Redakce     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 89. místo získala studentka Monika Hromková z SPoSŠ Česká Lípa. ČTĚTE DÁLE!

85. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka je bankovní superman chránící klienty
Monika Hromková je studentkou soukromé podnikatelské střední školy v České Lípě. Tato škola své studenty přihlašuje do naší soutěže Ideální banka 21. století již druhým rokem. Škole za tuto aktivitu a ochotu velmi děkujeme. Monika přišla s kombinací jakoby reklamních obrázků ideální banky, kde vystupují siluety spokojené rodiny a silueta postavy banky, jako supermana. To vše doprovázeno vysvětlujícím textem.

Bankovní produkty by měly odpovídat potřebám klienta a jeho možnostem. Banka by měla chránit klienta a pomoci mu vyvarovat se dluhové pasti. Klient by měl být upozorněn na nevhodnou volbu produktů. Banka by měla svým klientům radit, tedy měla by poskytovat poradenskou činnost. Banka by neměla klienta tlačit do nepotřebných produktů, ale nabízet mu produkty na míru, které mu pomůžou v běžném životě. Ideální banka se neustále snaží poznat svého klienta a nabízí mu zajímavé produkty. Ideální banka myslí na své klienty a jejím posláním je pomáhat.

Hromková

 

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!85. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka je bankovní superman chránící klienty

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

3288882409

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

21375


ČÍSLO TÝDNE - 21 375 právě tolik návrhů na povolení osobního bankrotu bylo podáno v roce 2022. Jedná se o poměrně výrazný pokles proti předchozím létům, kdy naopak počet bankroků výrazně narůstal.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,8290
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,0100
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0570
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,1135
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7135
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1200
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,8407
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více