Bankovnipoplatky.com dávají prostor studentům – přečtěte si o Ideální bance 21. století


11. 02. 2011  16:45     Bankovnipoplatky.com     komentáře (0)

V soutěži Ideální banka 21. století, kterou server www.bankovnipoplatky.com každoročně pořádá, byly ceny rozděleny minulý týden. Protože i v tomto ročníku jsou práce studentů velmi zajímavé, rozhodli jsme se s vámi o ně podělit.

O výsledcích letošního ročníku v úterý 8. února na tiskové konferenci informovali Patrik Nacher, provozovatel portálu www.bankovnipoplatky.com, spolu s s Denisou Salatkovou, tiskovou mluvčí Poštovní spořitelny. Čtěte také – výsledky studentské soutěže Ideální banka 21. století. Práce studentů byly opravdu velmi kvalitní. „Jako člen hodnotící komise musím přiznat, že nám letos studenti připravili opravdu nelehký úkol a volbu těch nejlepších prací často doprovázeli dlouhé a složité diskuse mezi porotci,“ řekl k úrovni pracíOmbudsman Poštovní spořitelny Martin Kovář.   Pro některé studenty je to možná první manažersko-žurnalisticko-vizionářský počin v oblasti bankovnictví, ale Poštovní spořitelna jakožto partner ankety již deklarovala, že práce klientů obsahují celou řadu zajímavých podnětů. A s některými z nich se možná bankovní klienti seznámí blíže než jen ze stránek našeho webu.  „Konkrétní návrhy nám jistě pomohou ještě zlepšit náš přístup ke klientům,“ popisuje Martin Kovář.   „Skončený ročník znovu přinesl celou řadu nápadů, připomínek a kreativních návrhů týkající se přístupu k zákazníkovi. Šlo zejména o lidštější přístup zaměstnanců banky k zákazníkům, větší péče o stávající klienty či o pohodlnější čekání na pobočkách. Pokud bych měl však vyzvednout jedno konkrétní téma, pak by to byly poplatky, které se objevovaly téměř v každé práci. Pohled mladých lidí na bankovní poplatky bude jistě pro banku velmi užitečnou reflexí vlastních rozhodnutí v oblasti poplatkové politiky,“ zhodnotil soutěž Patrik Nacher, provozovatel www.bankovnipoplatky.com. Pokud vás zajímá, co si studenti o poplatcích a moderním bankovnictví obecně myslí, máte jedinečnou šanci to zjistit. V sekci Ankety / Ideální banka 21. století budeme, počínaje dneškem, postupně zveřejňovat 20 nejlepších studentských prací.Bankovnipoplatky.com dávají prostor studentům – přečtěte si o Ideální bance 21. století

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29867852378

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,0030
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0190
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,8640
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2585
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,7850
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9626
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více