Česká spořitelna získala v soutěži Zlatá koruna šest medailí. Zlatý hattrick si odnáší za nejlepší hypotéku, prémiovou kartu Visa Infinite a projekt Nová krev


10. 06. 2019  00:50          komentáře (0)

Česká spořitelna uspěla v soutěži Zlatá koruna a za své produkty a služby si odnesla hned tři zlaté medaile – za nejlepší hypotéku, platební kartu Visa Infinite k účtu Erste Premier a firemní úvěr Nová krev. Úspěch slaví také naše dceřiné společnosti - Stavební spořitelna ČS a Penzijní společnost ČS. V kategorii společenská odpovědnost získal stříbrnou medaili projekt zaměřený na finanční vzdělávání dětí Abeceda peněz.

Česká spořitelna získala v soutěži Zlatá koruna šest medailí. Zlatý hattrick si odnáší za nejlepší hypotéku, prémiovou kartu Visa Infinite a projekt Nová krev
„V kategorii hypotéky se nám podařilo obhájit prvenství potřetí za sebou. Během celého roku 2018 se nám podařilo uzavřít přes 24 000 nových hypotečních úvěrů v celkovém objemu téměř 54 miliardy korun, přičemž objem našeho portfolia hypoték překročil 250 miliard korun. Podařilo se nám zjednodušit a zlepšit hypoteční proces pro klienty a pokračovat v digitalizaci v rámci hypotéky online,“ uvedl Radek Vachulka, manažer bydlení České spořitelny.

„Klienti na naší prémiové kartě Visa Infinite k účtu Erste Premier oceňují širokou škálu nadstandardních služeb, jako je cestovní pojištění, vstupy do letištních salónků nebo asistenci v případě ztráty karty,“ řekla Petra Ondrušová, ředitelka Erste Premier.  

„Po loňském stříbru náš produkt Nová krev porota letos ocenila kovem nejvyšším. Pro všechny, kteří chtějí podnikat, jsme připravili Firemní úvěr Start up ČS Nová krev ve výši až 600 tisíc Kč na rozjezd podnikání. Úvěr poskytujeme bez zbytečného papírování, bez podnikatelské historie a navíc s garancí Evropského investičního fondu,“ poznamenala Taťána Němcová, Product owner squadu Start a rozvoj podnikání.

Kompletní výsledky soutěže Zlatá koruna jsou dostupné na www.zlatakoruna.info/soutez/2019

 Česká spořitelna získala v soutěži Zlatá koruna šest medailí. Zlatý hattrick si odnáší za nejlepší hypotéku, prémiovou kartu Visa Infinite a projekt Nová krev

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

6992071991

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Nákupy kartou na internetu nadále potvrdíte u Air Bank i bez aplikace. Připravuje pro vás náhradní řešení


Nedávno jsme vám oznámili, že se začátkem dubna rozloučíme s možností potvrzovat některé nákupy kartou na internetu prostřednictvím samotného opsání číselného kódu z SMS. To pořád platí. Podle směrnice Evropské unie PSD2 to totiž už není dostatečný způsob ověření. Nic se nezměnilo ani na našem doporučení používat k potvrzování mobilní aplikaci My Air, protože je to nejen bezpečnější, ale také o dost pohodlnější způsob. Ostatně proto už většina z vás aplikaci k potvrzování používá.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,3470
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,1170
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7465
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,5755
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7565
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1800
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3973
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více