Cestovní pojištění ProCesty v novém na prodejním portálu wüstenrot24.cz


22. 05. 2012  15:14     tz     komentáře (0)

Pojišťovna Wüstenrot převedla na svůj nový prodejní portál www.wustenrot24.cz online sjednání cestovního pojištění ProCesty. Nový interaktivní formulář obsahuje přehledné návody na vyplnění a nápovědu. U Wüstenrotu si tak i méně zkušený uživatel zvládne sjednat cestovní pojištění snadno a rychle přes internet.

David Vosika, vedoucí úseku vývoje pojistných produktů finanční skupiny Wüstenrot, tento krok komentuje: „Stále více lidí si naštěstí už uvědomuje rizika spojená s cestováním do zahraničí, a tak se cestovní pojištění stává běžnou součástí jejich výbavy na cesty.  Abychom klientům uzavření tohoto pojištění maximálně usnadnili, převedli jsme online verzi na náš nový prodejní kanál wüstenrot24.cz a cestovní pojištění jsme ještě vylepšili.“

 

Nový formulář klienta během vyplňování okamžitě upozorní, co je třeba doplnit, předloží nabídku destinací nebo nabídne připojištění rekreačních sportů. V případě, že si klient není jistý, je mu k dispozici srozumitelná nápověda. Pojištění je možné zaplatit platební kartou nebo převodem z účtu.

Wüstenrot ProCesty
Cestovní pojištění ProCesty se nabízí ve třech variantách. Balíček Cestovatel A obsahuje pojištění léčebných výloh včetně repatriace, ošetření zubů, ortéz a nákladů na přivolání opatrovníka. Varianta Cestovatel B je rozšířena o pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti za škodu. Balíček Cestovatel C je navíc doplněn o pojištění trvalých následků úrazu a smrti následkem úrazu.
Výhodou pojištění u Wüstenrotu je zahrnutí běžně provozovaných rekreačních letních i zimních sportů do základního pojištění.
Všechny balíčky lze doplnit o připojištění rizikových sportů a zásahu horské služby SR.
V rámci jedné smlouvy lze pojistit více spolucestujících osob najednou, osoby mladší osmnácti let jsou finančně zvýhodněny.

Klientům jsou samozřejmě k dispozici nonstop asistenční služby společnosti Europ Assistance


Příklad cestovního pojištění Wüstenrot ProCesty pro čtyřčlennou rodinu do Řecka, délka pobytu 10 dní:

Cena od 520 Kč (dvě dospělé osoby a dvě děti)

Prodejní portál www.wustenrot24.cz
Kromě cestovního pojištění lze na prodejním portálu www.wustenrot24.cz sjednat

rizikové životní pojištění ProSichr, kapitálové životní pojištění ProBudoucnost a kapitálové životní pojištění ProGold s jednorázově placeným pojistným, dále pojištění motorových vozidel ProAuto i běžný a spořicí účet a termínovaný vklad.Cestovní pojištění ProCesty v novém na prodejním portálu wüstenrot24.cz

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20120844080

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více