Cetelem startuje spolupráci se značkou KIA


24. 05. 2010  16:13     Martin Malý     komentáře (0)

Od poloviny května letošního roku začala finanční společnost Cetelem, člen mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas, spolupracovat se značkou KIA. Cetelem se tak stává dalším partnerem pro velkoobchodní financování skladových zásob v dealerské síti.

„Naším prvním obchodním partnerem z řad prodejců vozů KIA se stala společnost REALCENTRUM pod Holoměří, s.r.o., která nabídne všem zákazníkům Cetelem jedinečnou akci. Na vybrané modely poskytne bezplatnou servisní prohlídku a klient může ušetřit až 4 000 korun,“ uvedl Radek Veselý, ředitel Správy financování motorových vozidel společnosti Cetelem.   „Nákup vybraného automobilu lze realizovat bez dostatku potřebných finančních prostředků, a to jednoduše v síti našich partnerů,“ doplnil R. Veselý. Klient má možnost získat zajímavý úvěr s nízkou úrokovou sazbou jako z banky, a navíc bez poplatku za vedení účtu a uzavření smlouvy. Největší předností je, že vozidlo neslouží jako zástava a majiteli vozidla zůstává i technický průkaz. „Klient může také s vozidlem volně nakládat a ještě před splacením celého úvěru auto prodat a pořídit si nové,“ dodal k výhodám R. Veselý. Podnikatelé mohou nárokovat vrácení DPH z  fakturované ceny ihned při koupi vozidla. K vozidlu lze uzavřít nejen výhodné pojištění schopnosti splácet úvěr, ale i povinné ručení a havarijní pojištění.


Cetelem startuje spolupráci se značkou KIA

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

19944489938

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více