CETELEM získal ratingové ocenění ČEKIA Stability Award „A“


14. 09. 2010  17:15     Barbora Zemanová     komentáře (0)

Společnost CETELEM ČR, a.s., člen skupiny BNP Paribas Personal Finance, získala ratingové ocenění od České kapitálové informační agentury ČEKIA, které ji řadí mezi nejstabilnější společnosti v České republice.

Cetelem je ceněn především za minimální míru rizika úpadku, nízké úvěrové riziko a vysokou pravděpodobnost plnění všech závazků z obchodního styku a návratnosti investic.   „Zisk ratingového ocenění ČEKIA Stability Award „A“ (slovně Výborný) je potvrzením, že nejen široká veřejnost, ale i odborníci nás řadí mezi seriózní a stabilní společnosti s vysokou kvalitou poskytovaných služeb a zodpovědným přístupem k úvěrování,“ uvedl Ing. Václav Horák, generální ředitel společnosti. „Velmi si tohoto ocenění vážíme a naší dlouhodobou strategií i nadále zůstává poskytování vysoce kvalitních a komplexních finančních služeb, dostupných široké veřejnosti s cílem být klientovou první volbou při výběru vhodného partnera pro financování jeho potřeb,“ dodal V. Horák.


CETELEM získal ratingové ocenění ČEKIA Stability Award „A“

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20576688476

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více