Citi:
pomocí služby CitiDirect BESM Mobile již byly zpracovány transakce o celkové hodnotě přes 10 mld. dolarů


26. 09. 2012  14:43     tz     komentáře (0)

Citi dosáhla důležitého mezníku při plnění svého strategického plánu umožnit prostřednictvím mobilních telefonů přístup k hlavním klientským platformám. Od svého uvedení v loňském roce zpracovala služba CitiDirect BESM Mobile, vyvinutá divizí Citi Transaction Services, transakce v celkem 86 zemích v hodnotě převyšující 10 mld. dolarů.

Tento úspěch potvrzuje několik základních tezí, z nichž vychází deklarovaný cíl Citi stát se globální digitální bankou a vyvinout pro klienty komplexní sadu digitálních nástrojů. Je zřejmé, že bez investic do vývoje a spolupráce s výzkumnými laboratořemi a technologickými týmy nelze udržovat technologický náskok a zajistit rychlé uplatnění nových technologií na trhu. A právě vývoj moderních řešení s přidanou hodnotou, jež klienti žádají a kterou budou skutečně využívat, je možný pouze za předpokladu udržení kroku s nejnovějšími trendy a potřebami klientů.

„Nesmírně nás těší, že se služba CitiDirect BE Mobile mezi klienty ujala tak rychle. Dosažené výsledky jsou dokonce vyšší, než byl náš původní cíl. Služba CitiDirect BE Mobile nám ukázala, že budeme-li klientům poskytovat inovativní řešení, která přesně reagují na jejich měnící se potřeby, mnohem rychleji je přijmou a urychlí se i komerční uplatnění těchto řešení,“ řekl Naveed Sultan, globální ředitel divize Treasury and Trade Solutions společnosti Citi.

Prostřednictvím služby CitiDirect BE Mobile, vyvinuté dublinskou laboratoří Citi pro inovace ve spolupráci s technologickým týmem CitiDirect, mají klienti přístup k základním transakčním funkcionalitám internetového bankovnictví CitiDirect přímo z mobilního telefonu či tabletu, mj.:

  • ·         přijímání upozornění,
  • ·         vytváření, autorizace, odesílání a mazání plateb včetně dávkového zpracování,
  • ·         přehledná kontrola zůstatků na účtech a stavu transakcí,
  • ·         autorizace transakcí na základě importovaných souborů,
  • ·         optimalizace využití mobilních telefonů díky vylepšení uživatelského rozhraní.
 

Od svého uvedení do komerčního provozu si aplikace CitiDirect BE Mobile vysloužila uznání odborné veřejnosti jako inovativní řešení pro klienty: získala cenu za nejinovativnější službu roku 2012 v rámci soutěže Monarch Innovation Award, kterou vyhlašuje společnost Barlow Research Associates, Inc., a rovněž cenu Innovation in Cash & Treasury Technology udělovanou časopisem The Banker Magazine.

 

Služba CitiDirect BE Mobile je jedním z nejrozšířenějších řešení mobilního bankovnictví na světě. V současné době je k dispozici na celém světě ve 12 jazycích a využívá ji více než 60 000 korporátních klientů, což představuje 400 000 uživatelů. Globální šíření služby CitiDirect BE Mobile bude pokračovat s cílem umožnit mobilní přístup i k dalším řešením a podnikům divize Transaction Services.

 

Citi Transaction Services, divize skupiny Citi Institutional Clients Group, nabízí integrované služby v oblasti cash managementu, obchodování, cenných papírů a fondů nadnárodním korporacím, finančním institucím a organizacím veřejné sféry na celém světě. Prostřednictvím své sítě ve více než 95 zemích obsluhuje divize Citi Transaction Services více než 65 000 klientů. Ve druhém čtvrtletí roku 2012 činil objem poskytnutého financování v průměru 396 mld. dolarů a spravovaná aktiva představovala 12 bilionů dolarů.Citi: pomocí služby CitiDirect BESM Mobile již byly zpracovány transakce o celkové hodnotě přes 10 mld. dolarů

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20569061134

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více