Citibank představila nový design svých webových stránek


27. 08. 2012  12:46     TZ     komentáře (1)

Citibank Europe plc v České republice spustila nový design svých webových stránek, které se řídí globálním designem Citi. S novým webem banka přichází v době, kdy slaví celosvětově 200leté výročí svého působení.

Tento design prošel v České republice tříměsíčním testovacím obdobím. Průběžný průzkum zaznamenal velmi pozitivní ohlasy ze stran zaměstnanců a především klientů Citibank Europe plc a ukázal, že nový vzhled je vnímán jako velmi příjemný a lidský. Oblíbenost mezi klienty potvrzuje i navýšení počtu online žádostí o finanční produkty.

.

„Věříme, že nový design webu bude pro klienty přehlednější a ulehčí jim vyhledávání informací o produktech a službách, které Citibank nabízí,“ říká Jan Horák, manažer pro online komunikaci pro region střední Evropy v Citibank.

Změnu vzhledu zaznamenaly hlavní stránky všech tří podkategorií webu: osobní bankovnictví, Citigold a firemní bankovnictví. Přihlašování do internetového bankovnictví je přesunuto na levou stranu domovské stránky. Nové webové stránky se vyznačují především jednotností, jednoduchostí a Citibank také očekává, že podpoří prodej jejích produktů a služeb.

Navštivte naše nové stránky na www.citibank.cz.Citibank představila nový design svých webových stránek

konečně..
Super. ...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23753976167

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více