CitiPůjčka od Citibank byla vyhlášena třetím nejlepším úvěrovým produktem na českém trhu v roce 2012


04. 02. 2013  15:00     tz     komentáře (0)

CitiPůjčka se v rámci soutěže Finanční produkt roku 2012, organizované analytickou společností Scott & Rose, umístila v kategorii Půjčky na třetí příčce. Ve zmíněné kategorii jsou porovnávány RPSN, poplatky, nutnost vedení běžného účtu, dostupnost (pobočky) a nabídka volitelného pojištění k půjčce. Dobře hodnoceny byly především speciální akční nabídky CitiPůjčky v průběhu loňského roku, které klientům Citibank Europe plc umožnily například získat slevu ze standardní úrokové sazby, bezplatné zpracování úvěru a možnost předčasného splacení úvěru zdarma.

CitiPůjčka od Citibank byla vyhlášena třetím nejlepším úvěrovým produktem  na českém trhu v roce 2012
Produkt CitiPůjčka nabízí možnost čerpání neúčelového úvěru až do výše 600 000 Kč, bez ručitele a s výhodnou úrokovou sazbou. Žadatelé o CitiPůjčku nemusí osobně navštívit pobočku Citibank Europe plc, bankéř klienty navštíví v jimi určeném čase a místě. O CitiPůjčku lze zažádat prostřednictvím online formuláře na webových stránkách www.citibank.cz nebo zavoláním na klientskou linku 844 555 666.
Hodnotitelem a vyhlašovatelem Finančního produktu roku je analytická společnost Scott & Rose, provozovatel finančního portálu Finparáda.cz.CitiPůjčka od Citibank byla vyhlášena třetím nejlepším úvěrovým produktem na českém trhu v roce 2012

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23386569849

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více