132. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka nelikviduje své klienty


12. 03. 2018  00:58     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 133. místo získala studentka Aneta Solničková  z ISŠ Slavkov u Brna. ČTĚTE DÁLE!

132. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka nelikviduje své klienty
Aneta Solničková je studentkou Integrované střední školy Slavkov u Brna. Aneta se přihlásila do soutěže s poměrně stručnou soutěžní prací. I na tomto malém prostoru vyjádřila Aneta vše co si pod Ideální bankou 21. století představuje. Její soutěžní práce vynesla Anetě 133. místo z celkových 155 soutěžních prací.

CELOU SOUTĚŽNÍ PRÁCI ANETY SOLNIČKOVÉ NALEZNETE ZDE:

"V mé ideální bance by nemělo být placení různých nesmyslných poplatků, které by měli být zdarma. Například poplatky za příchod, odchod peněz, za vedení učtu a podobně. Aby se lidé prostě nebáli svůj účet, plně využívat. Moje banka bude při půjčce více flexibilní a pomáhat zákazníkům a nebude je likvidovat, navyšováním úroků za to, že nemůžou splácet. Vadí mi, když si od banky půjčíte a vracíte mnohonásobně více úroků, než když do banky ty stejné peníze uložíte, tak je zúročí s minimálním úrokem a ještě odepíše peníze za vedení učtu. Takže tohle má banka dělat nebude a dále nebude mít nesmyslné pojištění jako je třeba pojištění při neschopnosti splácet. Protože když nesplácíte úvěr, pojistka také pozbývá platnosti. Takže v závěru je vám to k ničemu. No a nakonec moje banka by měla mít stejné podmínky jako v jiných evropských státech. (například: stejné podmínky v Česku tak i v Německu a jiné…)"

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!132. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka nelikviduje své klienty

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29864641126

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,0030
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0190
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,8640
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2585
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,7850
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9626
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více