86. DÍL - Ideální banka 21. století:
Vše vyřeší unikátní tlačítko


31. 07. 2017  00:39     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 90. místo získala studentka Kateřina Vaníková z Univerzity Hradec Králové. ČTĚTE DÁLE!

86. DÍL - Ideální banka 21. století: Vše vyřeší unikátní tlačítko
Kateřina Vaníková je studentkou Univerzity Hradec Králové. Tato škola se i díky vysokému počtu přihlášeních soutěžících do naší soutěže Ideální banka 21. století stala vítěznou školou. Škole za tuto aktivitu a ochotu velmi děkujeme. Kateřina představila ve své velmi stručné práci, která jí vynela 90 místo v naší soutěži unikátní tlačítko, které má vyřešit úlně vše.

"Ideální banka by se v první řadě měla starat o blaho svých klientů a to všech věkových kategorií. Mým návrhem pro tuto banku je zjednodušení internetového bankovnictví jak pro klienty z řad seniorů, kteří mají z této služby často strach a obavy, tak i pro ty, kteří nejsou v moderních technologiích tak obratní.

Jak bude celé zjednodušení fungovat? Stačí jedno „kouzelné“ tlačítko na úvodní stránce, která se zobrazí uživateli při přihlášení do internetového bankovnictví. Tlačítko by mělo být dostatečně velké a tudíž i dobře viditelné hned na první pohled. Po stisknutí se stránka dostane do tzv. zjednodušeného módu, kde bude pouze vyhledávací okno, kam dotyčný napíše svůj požadavek, jako například pokud potřebuje zadat trvalou platbu nebo změnit limit platební karty. Stiskne enter a stránka se dostane zpět na klasické zobrazení a bude ho již sama hlasově navádět jakými kroky postupovat, aby zdárně a snadně zvládl dokončit zadání platby, změny limitu nebo další úkony.

Tato funkce internetového bankovnictví usnadní život mnoha lidem z našeho okolí, ať už  v současnosti, nebo v blízké budoucnosti."

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!

 86. DÍL - Ideální banka 21. století: Vše vyřeší unikátní tlačítko

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

37658446352

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4490
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9440
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2970
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,2140
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,3740
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,3050
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9186
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více