Ideální banka 21. století - k vítězství ji stačil nápad a představivost


03. 10. 2014  00:54     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PÁTEČNÍ SERIÁL - SOUTĚŽ IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: V tomto seriálu vás chceme ať už jako aktivní soutěžící, nebo zájemce o soutěž seznamovat s informacemi o soutěži s novinkami, podklady a inspirací. Vyhrát můžete až 25 tisíc korun!

Ideální banka 21. století - k vítězství ji stačil nápad a představivost
Současný ročník soutěže studentů středních a vysokých škol je již sedmý. V předchozích šesti ročnících si tak vítězové odnesli za svou snahu a schopnosti výhry přesahující dvacet tisíc korun, nebo získali výhry ve výši kolem deseti tisíc korun v případě obsazení dalších míst v pořadí. K vítězství stačí přitom především snaha, zajímavý nápad a určité znalosti bankovnictví či finančnictví a to třeba i z praktického života.

První ročník soutěže vyhrála studentka Hana Karolína Kobulejová, která zvítězila se svým nápaditým textem svého popisu ideální banky 21. století. Ocenit můžeme nejen nápad, ale i invenci a příjemný písemný projev.

Seznámit se s vítěznou prací prvního ročníku naší soutěže můžete na následujícím odkazu:

VÍTĚZNÁ PRÁCE - Kobulejova_Karolina

Můžete se tak inspirovat nejlepšími pracemi minulých ročníků, které vám budeme v průběhu soutěže přinášet. Kvalitní inspirace je velmi důležitý a může výrazně rozhodnout o vaši úspěšnosti či neúspěšnosti v soutěži. V každém případě je však třeba se zůčastnit.

"Ocitám se v prostorách banky. V prvních vteřinách se rozhlédnu kolem sebe. Za bezbariérovým přístupem se nachází moderní prostředí, celé kontroverzně laděné v barvách loga. Čisté a vkusně zařízené, s malou fontánkou uprostřed a uklidňující zelení. Moje neblahé pocity jsou jako mávnutím kouzelného proutku v momentě pryč. Vstoupila jsem do míst, kde se cítím příjemně, kde ze mne takřka padají všední starosti…"

Zajímavé je, že i práce souvisí s dobou ve které vznikaly. Můžeme tak postřehnout, že mnoho nápadů a představ, které v době vzniku práce nebyly běžné, jsou dnes standardem. I to vypovídá o tom, že bankovní služby a přístupnost klientům se velmi rychle rozvíjí.

Práce je možno přihlašovat od 1. 9. 2014 do 17. 11. 2014. Za přihlášení práce se považuje její zaslání na emailovou adresu soutez@bankovnipoplatky.com s uvedením jména, adresy, jména studované školy, telefonního čísla a emailové adresy autora práce.

Hodnotící kritéria:

Hodnocení je subjektivní a porota se zaměří na vyváženost tří základních aspektů prací – originálnosti, realizovatelnosti a celkového dojmu:

-  Originalita (40 %) - nejdůležitější je samotný nápad

-  Realizovatelnost (30 %) - důležitá je i jeho realizovatelnost v praxi

-  Celkový dojem (30 %) - a také kreativita jeho zpracování 

Ceny pro studenty:

  1. místo        - Cena v hodnotě 25.000 Kč.
  2. místo        - Cena v hodnotě 15.000 Kč.
  3. místo        - Cena v hodnotě 5.000 Kč.

Speciální cena PRIMA RÁDCE pro výherce hlasování veřejnosti u mediálního partnera:

Cena v hodnotě 10.000 Kč pro soutěžícího.

Ostatním soutěžícím bude odměnou účast na originální a zábavné divadelní akci na pobočce Air Bank s herci, které známe z televizní reklamy banky.

KOMPLEXNÍ INFORMACE O SOUTĚŽI NALEZNETE ZDE!Ideální banka 21. století - k vítězství ji stačil nápad a představivost

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

39147826352

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4750
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,2280
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3105
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,2365
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,4185
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,3100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9201
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více