Novým generálním ředitelem AXA pro ČR a SR se stane Martin Vogl


03. 06. 2011  00:24     Marek Zeman     komentáře (0)

Novým generálním ředitelem AXA pro ČR a SR se od 1. 7. 2011 stane dosavadní generální ředitel AXA Bank v Německu Martin Vogl. Martin Vogl pracoval v rámci skupiny AXA od roku 2001 na různých pozicích například jako ředitel pro strategický rozvoj společnosti či jako ředitel AXA Private Management.

Dosavadní generální ředitel AXA pro ČR a SR Dušan Doliak ve své funkci končí k 30. červnu letošního roku. Dohodl se na tom s vedením Regionu pro střední a východní Evropu. Dušan Doliak byl generálním ředitelem od roku 2008 a měl velký podíl na rozvoji skupiny AXA včetně uvedení AXA Bank na český i slovenský trh.  


Novým generálním ředitelem AXA pro ČR a SR se stane Martin Vogl

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

31459737782

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více