Tommy Stachi zahajuje unikátní akci Úrokové prázdniny


02. 05. 2017  12:43          komentáře (0)

V období od 1. 5. 2017 do 31. 7. 2017 si mohou lidé vzít půjčku, u které zaplatí při řádném, včasném a úplném splacení 0 Kč na úrocích. Nabídka se týká produktu Snadná půjčka ve výši 5000 Kč až 150 000 Kč. Podmínkou získání zaplacených úroků zpět je předčasné splacení půjčky nejpozději ve 3. splátce, navíc musí mít zájemce ještě řádně a včas uhrazeny všechny předcházející splátky. Akci lze využít třeba pro financování dovolené.

Tommy Stachi zahajuje unikátní akci Úrokové prázdniny
Akce Úrokové prázdniny umožňuje využít produkt Snadná půjčka na cokoliv a při řádném splácení a předčasném doplacení půjčky získat veškeré zaplacené úroky zpět. Pokud totiž klient doplatí půjčku předčasně v prvních třech splátkách, bude ve výsledku jeho úroková sazba 0 %. „Úroky vrátíme klientům, kteří řádně a včas splatí předčasně celou půjčku do termínu třetí splátky. Lze tak získat zpět celou sumu uhrazených úroků,“ uvádí Robin Stránský, marketingový manažer společnosti Tommy Stachi, která je ryze českou společností s třináctiletou tradicí a svým klientům poskytuje bezpečné půjčky. „Nárok na vrácení úroku však ani při předčasnému uhrazení celé zápůjčky nevznikne, pokud by byl klient v prodlení s některou splátkou půjčky,“ dodává Robin Stránský s tím, že podobnými akcemi se Tommy Stachi snaží podporovat svědomitě splácející klienty. 

Úrokové prázdniny svým názvem i načasováním míří na aktuální potřebu mnohých lidí financovat letní dovolenou. „Obecně samozřejmě není rozumné zadlužovat se kvůli zbytným záležitostem, jako je například právě dovolená,“ upozorňuje Robin Stránský. Evidentní však je, že každoročně tak mnoho lidí činí, a někteří se kvůli nezodpovědnému zadlužování mohou dostat do problémů. „Snažíme se klientům poskytovat transparentní produkty i podmínky a jednat s nimi fér. S aktuální nabídkou cílíme na lidi, kteří chtějí půjčkou tak či onak dovolenou řešit, ale mají v úmyslu závazek co nejrychleji zodpovědně splatit,“ dodává Robin Stránský

Jedinou cenou za půjčku zůstává administrativní poplatek, který činí dle výše půjčky od 150 Kč do 550 Kč měsíčně. Při nulovém úroku tak RPSN začíná na 4,1 %. „Výslednou RPSN v akci Úrokové prázdniny vidím jako výhodnou alternativu bankovních půjček. Aktuálně lze na trhu nalézt jedinou trochu srovnatelnou nabídku mezi bankami, u nebankovních společností nemají Úrokové prázdniny Snadné půjčky žádnou konkurenci,“ uzavírá Robin Stránský a dodává, že v rychlosti poskytnutí půjčených finančních prostředků je společnost Tommy Stachi bezkonkurenční. Na pobočce lze totiž půjčku načerpat do 20 minut.

 Tommy Stachi zahajuje unikátní akci Úrokové prázdniny

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

39142386304

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4750
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,2280
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3105
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,2365
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,4185
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,3100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9201
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více