Účastník soutěže Ideální banka 21. stol.:
ISŠTE Sokolov je škola pro praxi a pro život


22. 10. 2015  09:45     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Představujeme účastníka soutěže Ideální banka 21. století - Integrovanou střední školu technickou a ekonomickou Sokolov (ISŠTE). Škola nabízí pestrou paletu oborů, které jsou na trhu práce silně poptávány a dobře ohodnoceny. ČTĚTE DÁLE!

Účastník soutěže Ideální banka 21. stol.: ISŠTE Sokolov je škola pro praxi a pro život
ISŠTE je největší školou v okrese Sokolov. Nabízí také velmi široký rozsah oborů. O studenty této školy je přitom často zájem ze strany zaměstnavatelů už v době studia. Škola dává zejména u technických a učebních oborů důraz na praktickou stránku výuky. Studenti tak při odchodu ze školy ví, jak vypadá práce, co musí umět a co budou ve svém budoucím pracovním životě potřebovat.

ISŠTE - ŠKOLA KAM MÁ SMYSL CHODIT - WWW.ISSTE.CZ

Ambicí této školy není pouze učit a zdělávat své studenty, ale i manažersky působit a již v době studia pomáhat studentům získávat své budoucí uplatnění na trhu práce. K dosažení těchto cílů využívá škola široké spolupráce s firmami s blízkého i vzdálenějšího okolí. Škola tak spolupracuje s desítkami zaměstnavatelů, kde mohou studenti nejen vykonávat při studiu svou praxi, ale také tam přímo mohou najít i své stálé zaměstnání po ukončení studia. Škola tak funguje jako prostor miniaturního trhu práce technických, ekonomických a administrativních oborů v okrese Sokolov. Největším oceněním pro školu, její učitele a vedení školy je dobré uplatnění studentů v dobře placených profesích a to hned po ukončení školy. 

Absolventi školy tak mají mnohem menší problém s uplatněním na trhu práce oproti jiným školám, kde absolventi zůstávají z důvodu nulové praxe a jen s teoretickými znalostmi dlouhé měsíce na úřadu práce.

Škola působí ve zcela nové, moderní budově, která je i svým vybavením úplně jiná než na co byly studenti dosud zvyklí. Škola v podání ISŠTE není jen místem tříd, lavic, atmosféry povinnosti a formálnosti, ale také místem odpočinku, trávení volného času a pohody. Samozřejmě však vždy záleží na tom, jak možnosti které škola nabízí dokáží studenti využívat.

Student této školy tak může zažívat vzdušnost a prostornost hlavního vestibulu, čistotu chodeb, poklidného ticha bohatě vybavené školní knihovny, i mnoho možností mimostudijních aktivit. Samozřejmostí pak je, využívání kvalitního studijního a pomůckového vybavení školy, kde studium hrou a zábavou ale také povinností a odpovědností je zcela normální.

Naší soutěže se účastní zejména třídy s ekonomickým zaměřením. Představa studentů o budoucích produktech a službách jejich Ideální banky bude bezpochyby velmi zajímavá.

Z jakých oborů můžete na škole vybírat? Již při svém přihlášení na školu si můžete vybrat svého zaměstnavatele!

- Ekonomické obory

- Stavební obory

- Strojírenské obory

- Elektrotechnické obory

- Informačně technologické obory

Co o sobě říká sama škola?

ISŠTE patří k největším školám Karlovarského kraje. K 1. 9. 2013 má škola více jak 665 žáků a 95 zaměstnanců. Budovy, které byly vystavěny v 60. letech minulého století, zrekonstruovány v letech 2009 - 2012 za 400 mil. Kč.

ISŠTE Sokolov zajišťuje ve školním roce 2013/2014 výuku v 7 oborech středního vzdělání s výučním listem a 6 oborech středního vzdělání s maturitní zkouškou. Škola také realizuje výuku ve vlastní akreditované svářecí škole a rekvalifikační kurzy pro Úřad práce a další subjekty. Škola je velmi dobře personálně, prostorově i materiálně vybavena.
Provozuje vlastní počítačovou síť s více než 360 počítači, které jsou většinou mikrovlnně a opticky připojeny k internetu, a má dobře fungující Informační centrum.

Škola vydává vlastní časopis Voice a spravuje odborné projektové weby. Škole se daří i v oblasti sportu, mnohokrát vyhrála Středoškolskou sportovní ligu okresu Sokolov.

Škola, která byla založena s cílem poskytovat veřejnosti vzdělávací služby na principech humanismu a demokracie, úspěšně připravuje své absolventy jak pro trh práce, tak pro další studium na vysokých školách. Svým absolventům vydává a zprostředkuje tyto certifikáty: osvědčení o absolvování svářečského kurzu, výuční list absolvovaného oboru, maturitní vysvědčení, vysvědčení o státní zkoušce z kancelářského psaní na klávesnici.

ZÚČASTNĚTE SE I VY NAŠÍ SOUTĚŽE IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ - VEŠKERÉ INFORMACE O SOUTĚŽI NAJDETE ZDE!

Svou školu můžete přihlásit na mailové adrese m.zeman@bankovnipoplatky.com

ISŠTE LOGO

 Účastník soutěže Ideální banka 21. stol.: ISŠTE Sokolov je škola pro praxi a pro život

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

47693972016

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 490 000

490000


ČÍSLO TÝDNE: 490 000 korun. Právě tolik by měl stát jeden z nejlevnějších elektromobilů na trhu. Oznámení o začátku výroby oznámila společnost Volkswagen. Tato cena by výrazným způsobem zvýšila dostupnost elektromobilů pro běžné spotřebitele.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3070
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,3250
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5990
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,2295
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,5175
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4000
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,8896
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více