V anketě o nejabsurdnější bankovní poplatek 2010 lze najít unikáty i každodenní poplatky


09. 01. 2011  19:00     Bankovnipoplatky.com     komentáře (0)

Favorité na vítězství v anketě o nejabsurdnější bankovní poplatek 2010, který pořádá server www.bankovnipoplatky.com, vyvolávají vášně. Bankovní klienti každým rokem v nominačním kole dokazují, že jim situace na jejich bankovním účtu není lhostejná. To se týká i zatímních favoritů na vítězství.

V průběžném pořadí je zatím na prvním místě poplatek za výběr peněz z vlastního účtu se ziskem 22,5 % hlasů. Tento poplatek, podobně jako poplatek za vklad na vlastní účet na přepážku, který zvítězil v minulém roce, patří dlouhodobě k nejneoblíbenějším poplatkům. „Poplatek za vklad na svůj účet na přepážce… Poplatek za předčasné splacení úvěru... Poplatek za vyřízení úvěru... Poplatek za hezký úsměv a příjemné vystupování, ten ještě nezavedly a jde to vidět,“ vystihla podstatu soutěže Zuzana. Na druhém místě je v průběžném pořadí se ziskem 17,64 % hlasů poplatek za zjištění zůstatku přes bankomat. Z nominací je patrné, že čtenáře irituje především výše poplatku za tuto službu u ATM jiné banky. „Mě asi zatím nejvíc zarazil poplatek 40 Kč u České spořitelny za nahlédnutí z cizího bankomatu (ČSOB) na zůstatek účtu. Nic jsem si nevytiskl, jen jsem se podíval na obrazovku terminálu a už to bylo,“ napsal čtenář s přezdívkou Lanc. „Naprostý souhlas! Netušila jsem, mrkla přes KB, bez papírku a 40 Kč bylo,“ reagovala Hana.     Z bronzové pozice útočí poplatek za předčasné splacení úvěru. „Toto funguje u mojí České spořitelny. Přitom o žádné peníze tímto tento ústav nepřichází. Vrchol všeho je, když vás úředník na přepážce opomene o této skutečnosti informovat, což se mi stalo v Kutné Hoře,“ řekl ke své nominaci Stanislav. Souhlasím s dalšími, kterým je proti mysli krutý poplatek za předčasné ukončení úvěru (hypotéky). Kdo si bere jakýkoliv úvěr, je nejpravděpodobněji ve složité situaci. Zaplatí dost na úrocích a neměl by být postihován, podaří-li se mu uškudlit nějaké prostředky na pokrácení nepříjemného času splácení,“ napsal čtenář Bondy. Anketu o nejabsurdnější bankovní poplatek pořádá již od roku 2005 server www.bankovnipoplatky.com. Hlasovat můžete i vy, a to zde. První kolo hlasování probíhá do 31. 1. 2011 a vzejde z něho 5 poplatků, které si to ve finálovém hlasování rozdají o titul nejabsurdnějšího bankovního poplatku roku 2010.


V anketě o nejabsurdnější bankovní poplatek 2010 lze najít unikáty i každodenní poplatky

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

13768559622

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

192


ČÍSLO TÝDNE 192 právě tolik miliard vykázal státní rozpočet schodek ke konci měsíce dubna. Jedná se o dosud nejvyšší schodek v historii České republiky. Za jeho vznikem stojí jak výrazný pokles příjmů, tak strmé zvýšení výdajů státního rozpočtu.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,6470
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,1070
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6310
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5115
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3975
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1600
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2063
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více