V. díl - Ideální banka 21. století:
Komiks ideální banky, který zaujal všechny


26. 12. 2014  00:40     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A PÁTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: outěže studentů středních a vysokých škol již byla vyhodnocena a byly předány ceny, my však pokračujeme v představování soutěžních prací studentů. Komiks Radoslava Penkova, studenta Střední průmyslové školy sdělovací techniky Panská Praha představující ideální banku nadchl nejen porotu, alei veřejnost při jejím hlasování.

V. díl - Ideální banka 21. století: Komiks ideální banky, který zaujal všechny
Radoslav Penkov, jako milý a pracovitý student nezaujal totiž jen porotu, která mu přisoudila třetí místo, ale zaujal i veřejnost při jejím hlasování na serveru PRIMA RÁDCE - radce.iprima.cz, kde získal hned první místo. Radoslav tak byl jediným studentem, který si ze slavnostního předávání, které se uskutečnilo v pobočce Air Bank ve Vodičkově ulici, odnesl hned dvě ceny.

Jeho komiks je zpracován vskutku mistrně. Ani byste nepoznali, že se nejedná o kreslený vtip z profesionálního komiksového časopisu. Tento komiks také ve stručnosti ukazuje, co si studenti přejí a co by chtěli u ideální banky za pět či šest let využívat. Vše lze shrnout tak, že studenti by chtěli mít své peníze v bezpečí a zároveň k nim mít pohodlný přístup téměř odkudkoliv.

Radoslavovi ještě jednou touto cestou gratulujeme k jeho úspěchu. Stejně tak gratulujeme k úspěchu škole, na které studuje, tedy Střední průmyslové škole sdělovací techniky Panská Praha. Tato škola zorganizovala a do soutěže poslala nejvíce prací svých studentů a za to ji náleží velké poděkování. 

 

Se školou Radoslava a jejím představením se můžete seznámit na konci tohoto článku. 

Nyní se vrátíme k vítěznému komiksu, který si můžete přečíst a prohlédnout níže.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Radoslav Penkov - SPŠST Panská

Představení Střední průmyslové škole sdělovací techniky Panská Praha

Střední průmyslová škola sdělovací techniky vznikla v roce 1952 a od té doby vychovala velké množství odborníků pracujících v radiokomunikacích a telefonních ústřednách a oblasti televizní techniky – studiové i vysílací. Dnes jsou všechny tyto oblasti součástí světa digitální techniky. Škola se věnuje hlavně počítačovým sítím, mobilním telekomunikačním sítím a digitální audiovizuální technice. Tento tradiční směr školy reprezentují obory Globální síťové technologie a Komunikace a multimédia. Kromě nich nabízí škola obor Filmová a televizní tvorba, zaměřený na organizační a tvůrčí práci ve filmových a televizních štábech, a obor Technické lyceum určený speciálně pro přípravu ke studiu na technických a přírodovědných vysokých školách. V současnosti studuje na škole v centru Prahy v Panské ulici okolo 600 studentů nejen z hlavního města, ale i z celé republiky.

Od svého vzniku byla SPŠ ST Panská vždy školou jedinečnou nejen svými obory a vybavením, ale i atmosférou. Tu vytváří soužití studentů technických i uměleckých oborů, množství školních i mimoškolních akcí – sportovní kurzy, exteriérová cvičení, poznávací zájezdy a exkurze. Duch tvořivosti a aktivity se každoročně projevuje v bohaté účasti a úspěších studentů v různých odborných i filmových soutěžích. Absolventi školy si tak do dalšího studia nebo praxe odnášejí nejen široké vědomosti, ale i pozitivní naladění. A to se cení – škola získala letos značku „Doporučeno zaměstnavateli“.

Webové stránky školy naleznete ZDE!

SPŠST

 

 

 

 V. díl - Ideální banka 21. století: Komiks ideální banky, který zaujal všechny

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

36080275431

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

337


ČÍSLO TÝDNE - 337 právě tolik miliard korun činil schodek státního rozpočtu v listopadu tohoto roku. Za celý rok 2022 má schodek rozpočtu dosáhnout 375 miliard korun. V číselném vyjádření se jedná o takovéto neuvěřitelné číslo 337 000 000 000 korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3730
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1550
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2080
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,4295
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6975
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9493
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více