XVIII. díl - Ideální banka 21. století:
Michaela Surá vyjádřila banku básničkou i obrázkem


09. 02. 2015  00:35     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A PÁTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: Soutěže studentů středních a vysokých škol již byla vyhodnocena a byly předány ceny, my však pokračujeme v představování soutěžních prací studentů. Michaela Surá dokázala vyjádřit ideální banku obrázkem, textem i básničkou dohromady.

XVIII. díl - Ideální banka 21. století: Michaela Surá vyjádřila banku básničkou i obrázkem
Michaela Surá dokázala zajímavým způsobem vyjádřit a popsat ideální banku. Nejprve banku popsala textem, kde banku popisuje mimo jiné i takto:

"Předkládám v něm ideu vysokého ročního úroku - co se týče vkladu. Možná je až příliš nadsazený, ale snažím se naznačit opravdu vysoký úrok. Klasicky si banka něco takového nemůže dovolit. Tato je toho schopna kvůli dobrým investicím a investičním poradcům. Normální smrtelník si totiž může zajít do naší banky pro investici. Přijde s podrobným popisem svého nápadu na podnikání. Investiční poradce geniální nápad schválí a zaplatí buďto část a nebo celý projekt - start podnikání. Banka si v průběhu let může nazpět vybrat až například pětinásobek vložené částky pomocí procentuálního odběru. Má totiž možnost nahlížet do finančních výkazů podporované firmy a upravovat procento návratnosti svých peněz podle prosperity firmy. Banka může částečně ovlivňovat chod firmy.
Rozhodnutí o správě investic dělají velmi vzdělaní lidé a tak se téměř nestává, že by investici získal někdo bez růžové podnikatelské budoucnosti. V sestavení smlouvy o investiční podpoře je samozřejmě stanovena konečná částka, kterou má firma celkově splatit - až se tak stane, banka všechny své kontakty s touto firmou přerušuje a ztrácí možnosti nahlížet do účetnictví atp.
Každého běžného klienta by mohly zaujat také Vánoční a vstupní bonusy, které i v malé částce každého potěší."

a následně pak banku popsala i svébytným obrázkem v podobě dětského zobrazení banky a současně i básničkou, které si můžete prohlédnout a pročíst na následujícím odkazu:

Surá_Michaela_-_obrázek - soutěžní práce

Surá

 

DALŠÍ PRÁCE SOUTĚŽE IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ - ROČNÍK 2014 NALEZNETE ZDE!XVIII. díl - Ideální banka 21. století: Michaela Surá vyjádřila banku básničkou i obrázkem

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

36073183710

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

337


ČÍSLO TÝDNE - 337 právě tolik miliard korun činil schodek státního rozpočtu v listopadu tohoto roku. Za celý rok 2022 má schodek rozpočtu dosáhnout 375 miliard korun. V číselném vyjádření se jedná o takovéto neuvěřitelné číslo 337 000 000 000 korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3730
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1550
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2080
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,4295
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6975
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9493
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více