ČSOB usnadňuje „nakupování slev“, spouští službu Opakovaná platba


04. 01. 2012  11:23     Pavla Hávová     komentáře (0)

ČSOB zavádí Opakovanou platbu – novinku, která ještě více usnadní placení kartou na internetu. Nová služba funguje jako inkaso z platební karty, umožní tedy rychlejší transakce mezi klientem a obchodníkem při současném zachování bezpečnosti platby. První obchodník s možností aktivace této služby bude portál www.slevomat.cz.

„Nová služba nabízí mnoho výhod jak pro klienty, tak pro obchodníky, tedy provozovatele internetových obchodů. Při samotné platbě totiž odpadá nekomfortní a zdlouhavé přepisování údajů z platební karty a obě strany mají jistotu, že platba proběhne bez komplikací,“ vysvětluje Josef Machala, manažer Prodeje produktů přímého bankovnictví ČSOB.

 .

Opakovaná platba funguje velmi podobně jako inkaso, v tomto případě však on-line
a z platební karty. Zákazník pouze při první tzv. registrační platbě potvrdí souhlas s opakovanými platbami a nastaví si pravidla „inkasa“. Každá transakce je autorizována vydavatelskou bankou, a tudíž zůstává bezpečná. Služba je určena pro klienty i neklienty ČSOB, kteří často nakupují na portálu slevomat.cz.

 .

„Jsme velice rádi, že můžeme tuto novinku nabídnout našim zákazníkům jako první. Věříme, že ocení zvýšení komfortu placení platební kartou při zachování stejné úrovně bezpečnosti,“ říká Tomáš Čupr z portálu Slevomat.cz.

Opakovaná platba není jedinou novinkou, kterou ČSOB v oblasti platebních karet v poslední době představila. Na podzim byla spuštěna nová služba zabezpečení internetových plateb kartou (3D Secure), kterou banka také aktivně propagovala. Celý proces ověřování platby je tak rozšířen o jednorázové heslo zaslané přímo na mobilní telefon klienta, což ještě zvyšuje bezpečnost celé transakce. Služba je navíc zcela zdarma.ČSOB usnadňuje „nakupování slev“, spouští službu Opakovaná platba

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

19946054743

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více