Další z cen poslány vítězům soutěže s Cetelem a naším serverem


26. 11. 2012  23:18     Patrik Nacher     komentáře (0)

Do soutěže o zvyšování finanční gramotnosti s Cetelem a serverem www.bankovnipoplatky.com, která se uskutečnila v září, se zapojilo 374 čtenářů, kteří odpovídali na deset otázek.

Abychom mohli odeslaný formulář zařadit do slosování o cenu, musel respondent správně odpovědět na všech 10 otázek. Ačkoliv byla první otázka tentokrát anulována, jelikož formulář u této položky byl špatně naprogramovaný a evidoval korektní odpovědi jako chybné, ani úspěšnost u zbylých otázek nebyla slavná. Správně odpovědělo na 9 otázek jen 64 návštěvníků, což znamená, že úspěšných bylo jen něco málo přes 17%. Rozbor správných a špatných odpovědí najdete ZDE.
V pátek 26. října jsme v centrále Cetelem na Smíchově v Praze vylosovali vítěze naší soutěže. Losování se zúčastnila tisková mluvčí společnosti Barbora Minksová a ředitel marketingu a komunikace Tomáš Siegler.
V pondělí 5. listopadu si pak v centrále Cetelem na Smíchově vyzvedl cenu za 5. místo - psací soupravu Parker a sadu hlavolamů Michal Bednář z Prahy.
Během listopadu jsme pak poslali zbylé ceny. Společenskou stolní hru Monopoly Edice Banking získali Jiří Sychrava z Olomouce (viz foto)
 
a Eliška Jeníčková z Mostu (viz foto).
 
Psací souprava Parker a sada hlavolamů pak udělali radost Robertu Mroczkowskému z Kadaně (viz foto).
 
Všem šťastným soutěžícím blahopřejeme.
Aktuálně v listopadu soutěžíme o iPhone 5.
 


Další z cen poslány vítězům soutěže s Cetelem a naším serverem

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

32397790755

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 50 000

50000


ČÍSLO TÝDNE - 50 000 právě o tolik klesl počet lidi v exekuci. Nově tak představuje počet lidí v exekuci 736 425 lidí. Pokles počtu lidí v exekuci je velmi dobrou zprávou v této neklidné době. Právě 50 000 lidí mohlo začít život s čistým štítem a bez nesplácených dluhů.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více