Děti z dětských domovů strávily odpoledne plné her a zábavy s Mikulášem a zaměstnanci ING Bank


17. 12. 2012  15:34     tz     komentáře (0)

7. prosince 2012 proběhla již tradiční mikulášská besídka, kterou pod hlavičkou ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem uspořádali zaměstnanci ING Bank za podpory zástupců Nadace Terezy Maxové dětem. V prostorách CineStar Anděl se odpoledne sešlo celkem 65 dětí ze šesti dětských domovů z okolí Prahy. Jednou ze soutěžních disciplín zábavného odpoledne bylo i zdobení vánočního stromu dětmi vyrobenými ozdobami. Stromek nyní zdobí prostory recepce ING Bank a připomíná zaměstnancům tuto dobročinnou akci.

„Mám radost, že se do naší již tradiční aktivity opět zapojilo bezmála dvacet dobrovolníků z řad našich zaměstnanců. Připravit zábavné odpoledne pro šedesátku dětí, vymyslet pro ně soutěže, napéct perníčky a dotáhnout vše do zdárného konce, aby si děti odnesly jen ty nejlepší pocity, vyžaduje značné úsilí. Já bych jim za něj chtěl touto cestou poděkovat,“ říká Libor Vaníček, ředitel retailového bankovnictví ING Bank ČR.  

 

Děti se během odpoledne zapojily do soutěžních klání a vyzkoušely své dovednosti v několika disciplínách, jako zdobení perníčků, recitování básničky Mikuláši, zdobení vánočního stromku nebo správný odhad počtu bonbonů v míse a odstřihování sladkostí naslepo. Na závěr shlédly animovaný film Kozí příběh se sýrem. Za vydařené odpoledne pak organizátory odměnily potleskem.Děti z dětských domovů strávily odpoledne plné her a zábavy s Mikulášem a zaměstnanci ING Bank

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23687962425

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více