Dnes poslední šance – hrajeme hned o pět cen!


30. 09. 2012  15:09     BP.com     komentáře (0)

Dětem skončily prázdniny, ale máme pro vás – rodiče – tip, jak můžete svým ratolestem návrat do školy krásně a jednoduše zpříjemnit. Stačí se zúčastnit soutěže "Zvyšujeme finanční gramotnost s Cetelem a serverem www.bankovnipoplatky.com", která bude do 30. září probíhat na našich stránkách. Proč? Můžete pro ně vyhrát jednu z pěti cen!

iPadem to nekončí…

Pokud se zapojíte do tradičního zvyšování gramotnosti na našem webu, můžete se v září těšit na pětkrát vyšší možnost vítězství. Během měsíce, v němž léto předá žezlo podzimu, totiž soutěžíme o pět cen. A vůbec ne ledajakých! První cenou je tablet, jenž se již za svého života stal legendou – Apple iPad 2 black. Tím to však nekončí… Vyjma tabletu můžete vyhrát dvakrát speciální bankovní edici společenské hry monopoly (2x „Monopoly Edice Banking“) a navíc dvě krásné psací soupravy PARKER se sadou hlavolamů.

.

  • 1. CENA        Dotykový tablet „Apple iPad 2 black“
  • 2. CENA        Společenská stolní hra „Monopoly Edice Banking“
  • 3. CENA        Společenská stolní hra „Monopoly Edice Banking“
  • 4. CENA        Psací souprava Parker + sada hlavolamů
  • 5. CENA        Psací souprava Parker + sada hlavolamů

.

A jak na to? Velmi rychle a jednoduše. Stačí správně odpovědět na 10 OTÁZEK, KTERÉ NALEZNETE ZDE, a pak doufat, že se na vás usměje štěstí. Vzhledem k tomu, že se hraje o pět cen, šance je dosti vysoká – rozhodně neváhejte!

.

Soutěže se mohou účastnit osoby ve věku od 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky. Výhercem soutěže se nemůže stát osoba v zaměstnaneckém či obdobném poměru k pořadateli soutěže, jímž je server bankovnipoplatky.com (dále jen „pořadatel soutěže“), ani k partnerovi soutěže, jímž je Cetelem ČR, a.s.Dnes poslední šance – hrajeme hned o pět cen!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

13641193154

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

192


ČÍSLO TÝDNE 192 právě tolik miliard vykázal státní rozpočet schodek ke konci měsíce dubna. Jedná se o dosud nejvyšší schodek v historii České republiky. Za jeho vznikem stojí jak výrazný pokles příjmů, tak strmé zvýšení výdajů státního rozpočtu.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,6470
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,1070
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6310
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5115
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3975
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1600
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2063
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více