Dnes poslední šance – hrajeme hned o pět cen!


30. 09. 2012  15:09     BP.com     komentáře (0)

Dětem skončily prázdniny, ale máme pro vás – rodiče – tip, jak můžete svým ratolestem návrat do školy krásně a jednoduše zpříjemnit. Stačí se zúčastnit soutěže "Zvyšujeme finanční gramotnost s Cetelem a serverem www.bankovnipoplatky.com", která bude do 30. září probíhat na našich stránkách. Proč? Můžete pro ně vyhrát jednu z pěti cen!

iPadem to nekončí…

Pokud se zapojíte do tradičního zvyšování gramotnosti na našem webu, můžete se v září těšit na pětkrát vyšší možnost vítězství. Během měsíce, v němž léto předá žezlo podzimu, totiž soutěžíme o pět cen. A vůbec ne ledajakých! První cenou je tablet, jenž se již za svého života stal legendou – Apple iPad 2 black. Tím to však nekončí… Vyjma tabletu můžete vyhrát dvakrát speciální bankovní edici společenské hry monopoly (2x „Monopoly Edice Banking“) a navíc dvě krásné psací soupravy PARKER se sadou hlavolamů.

.

  • 1. CENA        Dotykový tablet „Apple iPad 2 black“
  • 2. CENA        Společenská stolní hra „Monopoly Edice Banking“
  • 3. CENA        Společenská stolní hra „Monopoly Edice Banking“
  • 4. CENA        Psací souprava Parker + sada hlavolamů
  • 5. CENA        Psací souprava Parker + sada hlavolamů

.

A jak na to? Velmi rychle a jednoduše. Stačí správně odpovědět na 10 OTÁZEK, KTERÉ NALEZNETE ZDE, a pak doufat, že se na vás usměje štěstí. Vzhledem k tomu, že se hraje o pět cen, šance je dosti vysoká – rozhodně neváhejte!

.

Soutěže se mohou účastnit osoby ve věku od 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky. Výhercem soutěže se nemůže stát osoba v zaměstnaneckém či obdobném poměru k pořadateli soutěže, jímž je server bankovnipoplatky.com (dále jen „pořadatel soutěže“), ani k partnerovi soutěže, jímž je Cetelem ČR, a.s.Dnes poslední šance – hrajeme hned o pět cen!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

32584324170

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 50 000

50000


ČÍSLO TÝDNE - 50 000 právě o tolik klesl počet lidi v exekuci. Nově tak představuje počet lidí v exekuci 736 425 lidí. Pokles počtu lidí v exekuci je velmi dobrou zprávou v této neklidné době. Právě 50 000 lidí mohlo začít život s čistým štítem a bez nesplácených dluhů.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více