Era kreditka ochrání zakoupené zboží


29. 08. 2011  11:54     Denisa Salátková     komentáře (0)

Po nedávném prodloužení bezúročného období na 55 dnů přichází Era kreditka s dalším vylepšením. Od 1. září dochází k automatickému pojištění zboží zakoupeného Era kreditkou. Součástí pojištění je kromě ochrany věcí proti odcizení, zničení či poškození také prodloužení záruční lhůty o 12 měsíců, tedy na 3 roky. S tímto benefitem je navíc spojena zajímavá soutěž, díky které mohou držitelé Era kreditky získat poukaz do Datartu v hodnotě 500 korun.

„Často se stává, že zakoupený spotřebič nebo technika vypoví službu jen chvíli po uplynutí zákonné dvouleté záruky. Díky Era kreditce se na zboží vztahuje prodloužená záruční lhůta v délce 3 let a zboží je zároveň pojištěno proti poškození nebo odcizení v délce 6 měsíců od nákupu. Tato - na českém trhu vysoce nadstandardní - novinka je navíc pro stávající i nové klienty zcela zdarma a na všech kartách je nastavena automaticky,“ popisuje Olga Břízová, manažerka pro úvěry Poštovní spořitelny. Všichni držitelé Era kreditky, kteří s kartou provedou v období od 1. září do 31. října alespoň 3 transakce (každou v minimální výši 300 Kč), navíc mohou získat jeden z tisíce poukazů do Datartu v hodnotě 500 korun.   Prodloužení záruky o 12 měsíců se vztahuje na bílou a černou techniku – tedy ledničky, myčky, pračky, televize, DVD a také na zahradní techniku. Ochrana věcí proti odcizení, zničení nebo poškození v sobě navíc zahrnuje například oblečení, obuv, notebooky, kufry, kabelky. Aby bylo zboží takto ochráněno, stačí, pokud je zakoupeno Era kreditkou v jakémkoliv obchodě (i eshopu) v České republice. Minimální hodnota nakoupeného zboží musí být 1 500 korun a roční limit pojistného plnění činí 70 000 korun.   Další výhodou Era kreditky je, že s ní lze platit za zboží a služby doma i v zahraničí. Vypůjčené peníze jsou ihned k dispozici a splatit je lze až za 55 dní. Vydání karty a její správa je navíc v prvním roce zcela zdarma.   Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.


Era kreditka ochrání zakoupené zboží

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11969875032

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8640
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4630
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6775
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8400
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4475
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1200
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2494
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více