Era představuje kalkulačku pro spokojené stáří


01. 02. 2012  02:27     Zuzana Kalátová     komentáře (0)

Era přichází na trh s další unikátní službou. Na svých stránkách připravila speciální spořicí kalkulačku, která klientům poradí, jak dosáhnout uspokojivé výše příjmu v důchodovém věku. Kalkulačka dokáže jednoduše spočítat, kolik peněz lze získat navíc k penzi od státu při vhodném využití spořících a investičních produktů.

„Bez ohledu na aktuálně chystané změny důchodového systému je zřejmé, že pokud si naši klienti budou chtít zachovat svoji životní úroveň i po odchodu do důchodu, nemohou se spoléhat pouze na penzi od státu. Pro vytvoření finanční rezervy doporučujeme především finanční produkty, které bezpečně a zajímavě zhodnocují i malé pravidelně spořené částky a zároveň umožňují využít státní příspěvky a daňové odpočty,“ říká Libor Svoboda, manažer Produktů a služeb Poštovní spořitelny.

Díky Era kalkulačce si mohou klienti rovněž vyzkoušet, jak by jim s finančním zajištěním ve stáří pomohly produkty, které zatím nevyužívají, nebo jaký dopad by mělo zvýšení pravidelných vkladů u aktuálně využívaných produktů. Samozřejmostí je také možnost z prostředí kalkulačky požádat o sjednání jednotlivých produktů, které lze pro spoření na důchod využít.

Era kalkulačku naleznete po zadání následující adresy na internetových stránkách Poštovní spořitelny:
http://www.postovnisporitelna.cz/Fyzicke-osoby/Sporeni-a-investice/Stranky/Sporeni-pro-spokojene-stari.aspx

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků.Era představuje kalkulačku pro spokojené stáří

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20362529140

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více