Euromoney:
UniCredit Bank poskytuje nejlepší služby privátního bankovnictví v ČR


09. 02. 2012  18:43     Petr Plocek     komentáře (0)

UniCredit Bank získala ocenění za nejlepší služby privátního bankovnictví v České republice, které uděluje prestižní odborný magazín Euromoney v rámci ankety Euromoney Private Banking Awards. Banka dále obdržela ocenění i za další tři kategorie v oblasti privátního bankovnictví, a to „Úvěrové a finanční služby“, „Komoditní investování“ a za výjimečnou službu na českém trhu „Art Banking“.

„Privátní bankovnictví má v UniCredit Bank dlouholetou tradici. Získaná ocenění vnímáme jako potvrzení našeho velmi profesionálního přístupu k poskytování služeb pro privátní klientelu,“ uvedl Jan Troníček, ředitel privátního bankovnictví  UniCredit Bank. UniCredit Bank klade vedle kvality klientských portfolií i mimořádný důraz na obsluhu privátními bankéři, a to zejména na jejich odborné znalosti, zkušenosti a klientský servis. Privátní bankéř má v péči omezený počet klientů tak, aby měl dostatek času na řešení všech požadavků klienta. Samozřejmostí je i přístup k analýzám investičních příležitostí specialistů celé bankovní skupiny UniCredit. Službu Art Banking představila UniCredit Bank jako novinku na českém bankovním trhu v listopadu 2007. Poradenství banka poskytuje v oblasti nákupu a prodeje uměleckých děl, při sestavování sbírek a jejich zhodnocování a v oblasti komplexní odborné péče o umělecké předměty. UniCredit Bank získala v poslední době řadu významných ocenění: Finanční produkt roku 2011 za Presto půjčku, Euromoney Best Trade Finance Bank nebo druhé místo v soutěži Vstřícná banka roku 2011.


Euromoney: UniCredit Bank poskytuje nejlepší služby privátního bankovnictví v ČR

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

29046841871

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

ČÍSLO TÝDNE

9


Číslo týdne - 9 právě o tolik procent sníží od října tohoto roku největší tuzemský prodejce a výrobce elektřiny ČEZ cenu elektřiny pro domácnosti. Na poklesu cen ušetří tuzemské domácnosti, jako například Poplatkovi několik tisíc korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více