Euromoney zvolil Českou spořitelnu nejlepší bankou v České republice


07. 07. 2012  04:35     tz     komentáře (0)

Česká spořitelna získala ocenění Euromoney Best Bank in the Czech Republic 2012 a stala se tak nejlepší bankou v České republice. Navázala tím na loňské ocenění Euromoney Private Banking 2011, kdy byla zvolena nejlepší tuzemskou bankou poskytující privátní bankovnictví. Ocenění každoročně uděluje magazín Euromoney, odborný měsíčník specializující se na bankovní a kapitálové trhy.

„Za titulem Nejlepší banka v České republice jsou desetitisíce projektů, záměrů a užitečných věcí, které Česká spořitelna umožnila a pomohla přinést na svět našim klientům z řad jednotlivců, domácností, firem, obcí, měst a státu. To je na bankovnictví nejhezčí a právě to nás na něm baví. Titul nejlepší banky znamená - spokojení klienti a profesionální a nadšení pracovníci v České spořitelně,“ uvedl Pavel Kysilka, generální ředitel a předseda představenstva České spořitelny.

 .

O výsledcích soutěže rozhoduje odborná porota složená z novinářů a odborníků magazínu Euromoney. Hodnocení vychází z kvantitativního a kvalitativního výzkumu, jehož cílem je objektivně zhodnotit profesionální nabídku a hospodářské výsledky finančních domů v určité zemi či regionu a poskytnout čtenářům nezávislé informace o poskytovaných službách. Magazín Euromoney byl založen v roce 1969 a v průběhu času se stal respektovaným zdrojem informací v oboru globálních financí. Časopis má širokou čtenářskou základnu ve více než 100 zemích světa.Euromoney zvolil Českou spořitelnu nejlepší bankou v České republice

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23392038626

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více