Expobank CZ bude generálním partnerem APLA i v roce 2015


20. 05. 2015  15:52          komentáře (0)

Expobank CZ bude i v roce 2015 podporovat Asociaci pomáhající lidem s autismem. Na setkání s klienty převzala Magdalena Čáslavská, ředitelka APLA Praha, střední Čechy symbolický šek na 300 000 korun od Mārise Avotiņše, předsedy představenstva Expobank CZ, které budou, stejně jako v předchozích letech, využity především na poskytování osobní asistence a odlehčovacích služeb lidem s poruchou autistického spektra. 

Expobank CZ bude generálním partnerem APLA i v roce 2015
Jménem APLA bych chtěla poděkovat Expobank CZ za dlouhodobou a přínosnou spolupráci s naší asociací. Podpora banky nám umožňuje rozvíjet činnost asociace koncepčně, finanční dar nám umožní v letošním roce zajistit alespoň stejný počet míst v rámci letních odlehčovacích pobytů jako v roce 2014,“ sdělila hostům klientského setkání Magdalena Čáslavská, ředitelka APLA Praha, střední Čechy. 

S APLA banka spolupracuje od roku 2008, a to nejen formou finanční spolupráce, ale také podporou fundraisingu v rámci klientských akcí, např. golfová charitativní jamka, zapůjčením prostor banky pro konání akcí asociace, sbírky nevyužitého nábytku a sportovního vybavení mezi zaměstnanci banky, zakázkou na výrobu dárků pro klienty v rámci chráněné dílny apod. Za dobu spolupráce banka podpořila APLA částkou 2 692 832 korun. Expobank CZ tak navazuje na činnost LBBW Bank i v oblasti CSR aktivit. 

Na fotografii zleva ředitelka APLA Praha, střední Čechy Magdalena Čáslavská přebírá šek od Mārise Avotiņše, předsedy představenstva Expobank CZ, uprostřed Alena Sojková, fundraiserka APLA Praha střední Čechy. Expobank CZ bude generálním partnerem APLA i v roce 2015

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

29064911967

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

ČÍSLO TÝDNE

9


Číslo týdne - 9 právě o tolik procent sníží od října tohoto roku největší tuzemský prodejce a výrobce elektřiny ČEZ cenu elektřiny pro domácnosti. Na poklesu cen ušetří tuzemské domácnosti, jako například Poplatkovi několik tisíc korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více