Fanoušci Komety Brno oceňují transparentnost


12. 04. 2012  16:13     tz     komentáře (0)

Fanklub HC Komety Brno je příkladem toho, že důvěryhodnost v otázce financování dnes není problém. Transparentní účet od české Fio banky fanklubu umožnil zveřejnit platební transakce na internetu.

 

 „Hlavním motivem pro zřízení Transparentního účtu byla otevřenost k fanouškům, aby každý z nich mohl kdykoliv sledovat, na co svými penězi přispívá,“ říká Pavel Jeřábek, předseda Fanklubu HC Komety Brno.

 

Transparentní účet totiž umožní, aby si kdokoli mohl ověřit stav a historii daného účtu. Své příspěvky tak mají fanoušci pod kontrolou. Fio banka chce touto cestou podpořit transparentnost financí neziskových organizací, fyzických osob či obchodních a jiných společností. Účet mohou využít nejen občanská sdružení, nadace, fondy a politické strany, ale třeba i bytová družstva.

 

 „Významným motivem pro výběr Fio banky byla absence bankovních poplatků - za čtyři roky jsme nezaplatili nic za běžné služby jako vedení účtu nebo přijaté a odeslané domácí platby,“ dodává Pavel Janoušek, který věří v zisk titulu.

 

Více informací o Fio Transparentním účtu včetně přehledu aktivních účtů je k dispozici zde.Fanoušci Komety Brno oceňují transparentnost

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20571001987

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více