Fintech

Ťuk, ťuk! Kdo tam? Elektronická dálniční známka bez lepidla

Od prvního ledna 2021 byl spuštěn v České republice systém elektronických dálničních známek. Jak jistě víte, lepícím kupónovým známkám tedy odzvonilo a my se nemusíme každoročně zlobit s lepidlem na čelním skle našich miláčků. Není to ale jediná výhoda, kterou s sebou elektronická inovace známek přináší. Například jejich platnost je teď reálně celý 1rok bez ohledu na to, kdy ji začntete uplatňovat. Není to skvělé? Jistě, že je.

05. 01. 2021

Jaké jsou výhody elektronických dálničních známek

Jste zastánci starých kupónových dálničních známek, nebo máte radost z novinky, kdy od 1. ledna 2021 budou platit známky elektronické? Máme pro Vás shrnutí výhod známek elektronických. 

10. 12. 2020

Česká spořitelna připravuje univerzální „klíč“ k online službám

Česká spořitelna připravuje od počátku příštího roku univerzální „klíč“ jehož prostřednictvím se budou moci klienti přihlašovat k čerpání různých online služeb. Spořitelna získala od ministerstva vnitra akreditaci, která umožní využívat bankovní identitu k plošné identi

10. 12. 2020

Elektronická dálniční známka, konec polepeným oknům

Spolu s rokem 2020 končí i kupónové dálniční známky. Státní fond dopravní infrastruktury ve spolupráci s Ministerstvem dopravy spouští od 1. 1. 2021 systém elektronické dálniční známky. Jak to funguje, kde se dá pořídit a jaké to má výhody? 

08. 12. 2020