Fio banka nabízí kontokorent bez poplatků


29. 08. 2014  08:43     TZ     komentáře (0)

Česká Fio banka vylepšuje kontokorentní úvěr k osobním i podnikatelským účtům. Nyní je možné vybírat ze tří různých tarifů podle potřeby klienta, přičemž u Tarifu 3 se neplatí žádný poplatek za přistavení kontokorentu ani jeho obnovu. Nově mohou o kontokorent žádat nejen stávající, ale i noví klienti.

Fio banka nabízí kontokorent bez poplatků
Fio banka nabízí od konce srpna nový kontokorentní Tarif 3, jehož přistavení i roční obnova jsou zcela zdarma. Klienti tak mohou nově vybírat celkem ze tří tarifů podle toho, jestli kontokorent hodlají čerpat delší dobu, nebo naopak jednorázově několikrát do roka. K Tarifu 3 je možné navíc získat slevu až 4 % z úrokové sazby. Při řádném plnění podmínek smlouvy o kontokorentu je po roce automaticky snížen úrok o 2 %, po druhém roce o další 2 %. O tuto slevu klienti nemusí žádat, je jim přiznána automaticky a bez obstrukcí. Slevu k třetímu tarifu mohou získat i klienti, kteří už kontokorent ve Fio bance alespoň rok čerpají, i ti, kteří mají kontokorent s podobnými parametry alespoň rok v jiné bance.

Fio banka poskytuje kontokorenty až do výše 500 000 Kč k osobním či podnikatelským účtům bez poplatku za rezervaci zdrojů. Úrok je počítán denně z aktuálně čerpané částky, kterou je možné použít kdykoliv a na cokoliv. Finanční rezervu mohou nyní získat také noví klienti. Stačí si zdarma založit účet a s potvrzením o příjmu za poslední 3 měsíce od zaměstnavatele přijít na kteroukoliv pobočku Fio banky. Formulář je dostupný na webových stránkách banky. Novinkou pro stávající klienty, kterým chodí na účet pravidelný příjem, je možnost zažádat o kontokorent nejen na pobočce, ale také prostřednictvím online formuláře v Internetbankingu.

Vnímáme zvýšený zájem klientů mít k dispozici finanční rezervu v případě potřeby. Proto jsme stávající portfolio kontokorentních tarifů rozšířili o tarif bez poplatků a s možností získání slev. Klienti si mohou sami vybrat, který ze tří nabízených tarifů je pro ně nejvhodnější. Věříme, že naše nabídka osloví jak stávající, tak i nově příchozí klienty,“ komentuje vylepšení kontokorentních úvěrů Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Další zajímavé zprávy z bank naleznete ZDE!

FránekFio banka nabízí kontokorent bez poplatků

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

8456566187

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,9830
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,3800
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0980
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,4545
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,1070
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,0750
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,8719
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více