Fio banka nabízí vlastní kreditní karty


05. 02. 2018  21:09          komentáře (0)

Česká Fio banka rozšiřuje své úvěrové produkty o kreditní karty Mastercard pro spotřebitele a podnikatele. Nabízí jeden z nejnižších úroků na trhu, bezplatné vydání i vedení karty nebo volitelný začátek bezúročného období. Všechny kreditní karty jsou navíc součástí bonus programu Priceless Specials, který vrací procenta z nákupů.

Fio banka nabízí vlastní kreditní karty
Pro spotřebitele Fio banka připravila kartu Mastercard Credit s úrokem 19,90 %, pro fyzické osoby-podnikatele pak Mastercard Credit Business s úrokem 17,90 %. Jejich vydání i vedení je zcela zdarma. Držitelé kreditní karty mohou použít peníze na cokoliv a splacení odložit na později. Fio banka jim nabízí bezúročné období trvající až 45 dní, a pokud peníze splatí během něj, nezaplatí nic navíc. Začátek období si mohou sami zvolit a přizpůsobit ho například termínu své výplaty, aby mohli uhradit vyčerpanou částku bez starostí. Pomáhá jim k tomu i 100 % inkaso, které lze nastavit zcela zdarma, a díky němuž dojde k automatickému a včasnému splacení. Kompletní servis pak doplňují bezplatná emailová upozornění na blížící se datum splatnosti.

„Když přicházíme na trh s novým produktem, chceme, aby splňoval naši filozofii nulových poplatků a jednoduchých podmínek. Proto jsou naše kreditní karty zdarma pro spotřebitele i podnikatele a nabízí celou řadu bezplatných výhod, jako je 100 % inkaso, upozornění na blížící se datum splatnosti nebo nulové poplatky za výběry z našich bankomatů. Věříme, že si mezi silnou konkurencí na trhu najdou své místo i díky úroku, který je pod hranicí dvaceti procent,“ dodává Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

S kreditní kartou lze využít 10 výběrů měsíčně z bankomatů Fio banky bez poplatků (na vybírané částky se nevztahuje bezúročné období). Oba typy kreditních karet jsou automaticky součástí bonusového programu Priceless Specials, který vrací procenta z nákupů ve vybraných obchodech. Majitelé business kreditek se mohou navíc zaregistrovat do programu Business Selection a získat další výhody, jako je např. volný vstup do letištních salónků. Ke kreditním kartám lze kdykoliv online sjednat cestovní pojištění, pojištění ztráty či krádeže karty nebo pojištění právní ochrany řidičů.

Více informací naleznete na webu Fio banky.


 Fio banka nabízí vlastní kreditní karty

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

3065712765

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

21375


ČÍSLO TÝDNE - 21 375 právě tolik návrhů na povolení osobního bankrotu bylo podáno v roce 2022. Jedná se o poměrně výrazný pokles proti předchozím létům, kdy naopak počet bankroků výrazně narůstal.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,7950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,8940
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0580
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,1345
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7590
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,8596
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více