Fio banka otevřela v Ostravě svou třetí pobočku


02. 08. 2018  07:29          komentáře (0)

Česká Fio banka otevřela třetí pobočku v Ostravě a celkově už svou osmdesátou třetí v Česku. Nabízí řešení osobních financí, kompletní podnikatelský servis i investiční služby. Nechybí ani nonstop přístupný bankomat.

Fio banka otevřela v Ostravě svou třetí pobočku
Fio banka letos představila už čtyři nové pobočky, po Litoměřicích, pražském Žižkově a Nuslích rozšiřuje svou síť o další pobočku v Ostravě. Jedná se už o třetí v severomoravské metropoli. Obyvatelé a návštěvníci Ostravy ji najdou ve Výškovické ulici v jižní části města. Klientům jsou k dispozici bankovní i investiční služby, hotovostní pokladna, speciální hypoteční přepážka i bankomat, který je dostupný nepřetržitě po celý den. Pobočka je dobře dostupná pro pěší i motoristy, přímo před pobočkou se nachází velké parkoviště.

„V Ostravě jsme plánovali třetí pobočku už delší dobu. Jsem moc rád, že se nám podařilo najít vhodný prostor zrovna v Ostravě-Jih, kde jsme zatím žádnou neměli. Věřím, že tím potěšíme všechny stávající i potenciální klienty z této části Ostravy a okolí. V loňském roce jsme se rozhodli, že chceme expandovat a otevřít zhruba pět nových míst ročně. Po sedmi měsících máme vlastně splněno, čtyři nové pobočky a jedno hypoteční centrum v Brně. Přesto tím nekončíme, na podzim připravujeme otevření pobočky v Jičíně,“ říká Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Fio banka otevřela v Ostravě svou třetí pobočku

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

24281617280

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2000


ČÍSLO TÝDNE 2000 - právě tolik korun dostane každá domácnost tento rok příspěvek od státu v rámci úsporného tarifu jako kompenzaci za drahé energie. Jedná se o výrazně menší čásku než o jaké se dříve mluvilo. Anketa uvnitř.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4660
Kurz USD Americký dolar 1 USD 24,0420
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2300
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,0530
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,4375
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1350
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0157
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více