Fio banka zahajuje Školu investování


08. 09. 2014  18:12     TZ     komentáře (0)

Více než 10 let pořádá Fio banka ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM investiční semináře po celé České republice. Nejinak je tomu i letošní podzim, kdy zahajuje v pořadí již 21. semestr Školy investování.

Fio banka zahajuje Školu investování
V průběhu září až prosince mohou všichni, kdo mají zájem o informace z prostředí burzovních trhů, navštívit kterýkoli ze 71 seminářů pořádaných ve více než padesátce měst po celé České republice. Účast na všech seminářích je bezplatná, jedinou podmínkou je registrace prostřednictvím internetových stránek Fio banky, popřípadě české burzy RM-SYSTÉM. První seminář začíná již 23. září.

K dispozici jsou tři témata, která jsou vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé investory. Tradiční téma „Základy investování na kapitálovém trhu“ seznamuje účastníky se základními pojmy z oblasti kapitálových trhů, jako je akcie, burza, dividenda či například tržní kapitalizace, a to včetně praktických ukázek v online aplikacích e-Broker a Smartbroker. Stále oblíbenější je seminář „Obchodování na zahraničních burzách“, kde jsou prezentovány informace o kapitálových trzích v USA, Německu a Polsku. Obě uvedená témata jsou vhodná pro začínající či mírně pokročilé investory.

Poslední z trojice témat „Efektivní krátkodobé obchodování v praxi“ je určeno pokročilejším investorům a je věnováno pákovému obchodování s akciemi, spekulacím na pokles jejich kurzu a rovněž obchodování s deriváty, jejichž podkladovým aktivem může být například zlato, ropa, kukuřice, pšenice, ale také akciové indexy či měnové páry.

Fio banka se dlouhodobě snaží poskytovat kompletní investiční servis včetně zvyšování povědomí o kapitálových trzích. Naše bezplatná Škola investování má již mnohaletou tradici a jsme rádi, že se i nadále těší velkému zájmu ze strany začínajících i pokročilých investorů,“ říká k tomu Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing Fio banky.

Jiří Vodička Fio

Hodnoťte naše banky v našem projektu VSTŘÍCNÁ BANKA. Ohodnotit banky můžete snadno a rychle ZDE!Fio banka zahajuje Školu investování

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

8456510522

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,9830
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,3800
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0980
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,4545
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,1070
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,0750
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,8719
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více