Fio banka zahajuje Školu investování


10. 03. 2015  10:47          komentáře (0)

Česká Fio banka pokračuje v sérii bezplatných vzdělávacích seminářům pro veřejnost a zahajuje 11. ročník Školy investování. Jarní část nabídne zájemcům o investování tři zajímavá témata v téměř 40 městech po celé České republice. Semináře jsou určeny úplným začátečníkům i pokročilým investorům.

Fio banka zahajuje Školu investování
Škola investování, kterou pořádá česká Fio banka ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM, má za sebou dlouhou tradici a v březnu 2015 odstartuje již její 22. semestr. Připravena jsou tři témata, která reflektují základy kapitálového trhu i podrobnější informace o zahraničních burzách či krátkodobém obchodování. Celkem 60 seminářů v téměř 40 městech mohou navštívit začínající i pokročilí investoři od konce března do půlky června. Účast na seminářích je zcela zdarma, stejně tak registrace, která probíhá na webu Fio banky.

Začátečníci ocení první téma, kde se dozví základní informace o tom, co je akcie a na kterých burzách s nimi obchodovat. V reálném čase pak uvidí online nákup či prodej akcií na burze v USA prostřednictvím aplikace e-Broker. Podrobnosti o zahraničních burzách nabídne druhé téma, které je věnováno historii i současnosti burz v USA, Německu nebo Polsku. Pro pokročilé a ty, kteří se chtějí dozvědět více, je připraven třetí tematický okruh pojednávající o tom, jak znásobit své investice, jaké jsou způsoby spekulace na pokles cen akcií nebo jak obchodovat s futures kontrakty.

„Fio banka těmito bezplatnými semináři doplňuje široké portfolio svých investičních služeb. Jako největší online broker v České republice nabízíme klientům pravidelné investiční zpravodajství z trhů, chytré aplikace e-Broker a Smartbroker umožňující okamžitě obchodovat na českých a světových burzách nebo služby v podobě správy portfolia či osobního makléře. Jsme připraveni poradit všem, kteří se chtějí dozvědět více o světě investic,“ říká Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.Fio banka zahajuje Školu investování

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

9757879054

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,4610
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5840
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0150
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 26,6530
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,6205
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1800
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,7410
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více