Fio posunula Smartbanking zase o krůček dále


17. 08. 2012  17:46     BP.com     komentáře (1)

V minulém týdnu zpřístupnila Fio banka na Google Play novou verzi aplikace pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Android. Vylepšená aplikace nabízí klientům s vlastními kartami Fio banky možnost zobrazovat realizované karetní transakce nebo spravovat parametry karet bez nutnosti navštěvovat pobočku banky.

Jak jsme vás již dřívě informovali, Fio banka začala už v červnu 2012 vydávat vlastní platební karty. Ty je možno plně ovládat přes aplikaci Internetbanking, a od minulého týdne navíc i prostřednictvím nové verze aplikace Smartbanking. "Klienti si mohou zobrazovat detaily karet a nezaúčtované transakce, měnit limity nebo kartu dočasně blokovat a opět odblokovávat," informovala banka. Všechny aktivní funkce je třeba pro zachování bezpečnosti potvrzovat PINem používaným v rámci aplikace například i pro zasílání plateb.

.

SOUBOJ LOG - HLASUJTE ZA SVOU BANKU, ANEBO PROTI NÍ!

.

"Po vylepšení nabídky Fio banky o vlastní platební karty jsme chtěli klientům nabídnout možnost jejich pohodlného ovládání i přes mobilní telefon. Souběžně se spuštěním upgradu aplikace pro Android připravujeme samozřejmě rovněž novou verzi pro telefony iPhone,“ říká k tomu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Fio posunula Smartbanking zase o krůček dále

test
nebaví měto...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20572910678

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více